Nou zoals het onderwerp als zegt ik ben super zenuwachtig! Ik moet morgen geopereerd worden aan mijn oor, moet om kwart voor 11 in het ziekenhuis zijn!! Moet ook een nachtje blijven!! Zie er zo erg tegenop, ook de tijd na de operatie mag 3 weken niet tillen, bukken en kracht zetten enzo!! Fijn met een klein meisje in huis, maar ja heb iedere dag hulp in huis gelukkig!! Pffff hopelijk is het snel donderdag en ben ik weer snel thuis bij m'n man en meisje!!
Bedankt allemaal!! Ik heb een chronische oorontsteking, gaatje in m'n trommelvlies wat niet uit zichzelf dichtging en het bot achter m'n oor is ook helemaal ontstoken gaan ze schoonmaken!! En alles wat ze nog gaan tegenkomen tijdens de operatie!! Zie er heel erg tegenop, maar aan de andere kant wil ik er ook weleens vanaf dus ben benieuwd hoe het allemaal gaat!! Groetjes gumpie
Heel veel succes! Ik ben erg benieuwd naar hoe het is gegaan, loop zelf namelijk al jaren met hetzelfde probleem en ben nu aan het informeren naar mogelijke operaties, aangezien geen enkele andere behandeling (antibiotica, buisjes ed) geholpen heeft.. Inmiddels al minstens 25 db gehoorverlies per oor
we kunnen elkaar een handje geven, morgen wordt bij mij mijn schildklier verwijderd. Zie er ook heel erg tegenop. Succes en sterkte in ieder geval!