Das lief!! Maar ik wacht denk nog een paar daagjes voor ik een nieuwe test doe.. Dan moet die kV wel knallen
Bedankt woef. Hoop dat de positieve gelijk heeft.. Anders vertrouw ik nooit meer een roze streep. Vind het echt heel raar. Ik zie op de kruidvat dan wel een licht streepje en dan weer niet.. Maar positief is het zeker niet te noemen haha
Iemand ervaring met de nieuwe predictor early digital? Denk erover om deze straks te gaan halen maar ben niet bekend met deze test..
Clear blue zegt niet zwanger. Denk steeds ongesteld te worden maar is allemaal witte vloed. Ik baal echt enorm nu.. Hoe kan het dat die andere test dan een duidelijk roze streep aangeeft 😔
Je weet niet precies wanneer je NOD is. Dus in principe zou de test ook op je eisprong gereageerd kunnen hebben. Dat zou ook de witte test en negatieve CB van nu kunnen verklaren. Dan zou je NOD dus twee weken na die ene positieve zwangerschapstest zijn.... Maar het zou ook uiteraard kunnen dat je NOD wel begin deze week was. Je hebt dan ruim voor NOD getest. Het zou dan ook nog een vroege miskraam of een innesteling die niet helemaal goed is gegaan, kunnen zijn geweest. In dat geval zou je toch vandaag of morgen ongesteld moeten worden.
Ik heb vruchtbaar slijm gehad 2 weken geleden maar vanuit dat kan ik niet een precieze dag vaststellen. Mijn cyclus was de laatste maanden steeds 32. Mijn langste was 35. Vandaar dat ik begin deze week aangeef met 2/3 dagen speling. Lijkt mij niet dat mijn eisprong nu nog is toch? Op pagina 2 of 3 staat een betere foto van de test. Kan me gewoon moeilijk voorstellen dat dat een vals resultaat is..
Ik weet niet of die opmerking rot bedoelt is? Maar zo komt het wel over.. Ik heb toch getest en die test geeft toch negatief aan? En het is toch niet raar dat ik dat vreemd vind na mijn testje? Of ligt dat aan mij.
Had toch de clear blue gehaald en die gaf aan niet zwanger, krijg morgen dezelfde testen binnen die het streepje aangaven en anders was het waarschijnlijk een valse streep ofzo.. Lijk dat aan te trekken..
Pfff. Herkenbaar!! De maand voor ik zwanger was, had ik echt een mooi streepje op m'n test, zoiets als die van jou. Ik helemaal blij naar de Kruidvat, cb gehaald en 2v5.... Niks!! Je wil het zo graag, dus als dan dat 2e streepje te zien is ga je er toch al een beetje vanuit. Als t dan niet zo blijkt te zijn, is de teleurstelling nog groter. Balen meis. Hopelijk snel een knaller van een test!
Kv2v5 reageert al bij een hcg van 8! (Bewezen met bloedtest).Het is zo ongeveer de gevoeligste thuistest die je zo kunt kopen. (Samen met de nieuwe predictor early) Ook gevoeliger dan de zwangerenkids gevoeligste testen en andere internettesten. Er zijn veel testen op internet verkrijgbaar die gewoon bijna standaard een streepje geven die niets betekent. Helaas heb ik ze nog wel duidelijker gehad op bv de zwangerenkids, en was echt niet zwanger (ook weer bewezen met bloedtest). Dus als je cb en de kv2v5 negatief zijn,zou ik daar vanuit gaan.
Bedankt voor de reacties meiden! Het is ook elke keer wat bij mij.. Ga er inderdaad maar van uit dat de ongesteldheid snel doorbreekt dan kunnen we weer door..
Bekijk bijlage 483977 Onderste is van net. Ik weet nu tenminste dat de streepjes niet donkerder worden dus het ophoudt. Bedankt allemaal voor de reacties en het meekijken weer!! Heb ik echt veel aan!
braam die test van gisteren vond ik duidelijker dus ze lijken weer af te lopen. Dus of het zijn valse streepjes of het was iets wat niet goed is gegaan en meteen weer wordt afgestoten
He bah braam wat naar die onduidelijke testen zag hem op die blauwe ook best duidelijk inderdaad. Hoop dat het snel raak is voor je!! Het is je gegund hoor