Wie van jullie is er net zo gek op nagellak als ik? Elke paar dagen iets anders, altijd even langs de lakjes in de winkel, meestal iets meenemen, een leuke verzameling, altijd op zoek naar nieuwe ideeën... Hoeveel lakjes hebben jullie? Wat is je lievelingskleur? Wat heb je nu op? Oh en ik ben dól op foto's! Morgen bij daglicht zal ik een foto maken van mij verzameling... Momenteel heb ik wel een heftig kleurtje op, lijkt heel fel.. Beetje oranje/roze. Even afwachten hoe ie bij daglicht is, mijn man werd er stil van dus ik heb ook mijn twijfels haha! Om het een beetje sjeu te geven heb ik de nagels van m'n ringvingers paars gelakt. Doe ik vaker trouwens, die nagels iets anders. Vorige week had ik er van die sugarpearls op en daarvoor deed ik vaak heel veel lagen glitter zodat ik een opvallende zilver glitter over the top nagel had. Nou, kom maar op! Wie?
Leukk!! ik houd van felle kleuren, in de zomer lak ik altijd mn teen nagels, maar mn vingernagels lak ik niet.. niet handig met een baby en savonds ook vaak druk bezig, geen tijd om te laten drogen hihi. Dat felle zal wel mee vallen toch? Ik vind dat juist heel leuk!!
Klinkt leuk dat met die glitters!!! Ben heel benieuwd! Zelf heb ik geen grote verzameling maar zorg wel dat ik altijd of gelnagels op heb of nagellak..
Op m'n teennagels durf ik alles haha! Zal een foto plaatsen, is dus niet bij daglicht genomen, zo valt het nog wel mee inderdaad...
Oh ik ben ook echt een nagellak fan! Maar ik werk in de horeca en mag ik dus helaas geen nagellak op. Maar als ik vrij ben ga ik helemaal los
Oh mooi Delta! Ik heb ook echt zo'n zuurstokroze, echt like Barbie, liggen... Maar voor mij persoonlijk alleen acceptabel voor op m'n tenen
Ik heb denk ik een stuk of 20 potjes momenteel. Meestal doe ik french manicure bij mezelf bij teen en vinger nagels. Momenteel heb ik knal roze teennagels en me vingers naturel vanwege tijd gebrek. Zomers doe ik vaak iets aparts met me teennagels zoals zwart met wit zebra achtig of met nagelstikkertjes en de hele mikmak. Ik zal als ik weer is creatief bezig ben geweest ook een foto plaatsen. Mijn lievelings potjes zijn toch wel de glittertjes of de hele lieve kleurtjes. Mijn duurste potje is van Chanel en die is eigenlijk niet veel beter dan een van Essence. Superleuk topic trouwens, weer is wat anders.
Haha, vanwege je leeftijd? Ik vind het wel leuk!!! zeker voor de zomer , azuur blauw is ook mijn favoriet, toevallig vandaag op mn teennagels gedaan!
Ooh leuk, zebra print! Dat deed ik weleens op de tip van m'n destijds acrylnagels, daar kreeg ik ook altijd hele leuke reacties op! Ik heb ook nooit dure nagellak, vrijwel alleen maar Catrice, Essence (lang leve Kruidvat) en Hema.
Toevallig geteld vandeweek.. 60 potjes red ik wel... Binnenkort maar eens bellen met Jelinek... Of ze ook praatgroepen hebben voor nagellakjunkies En ik heb nu overigens roze/geel op. Als spekkies
Hier ook groot catrice-fan trouwens! Al zag ik toevallig vandeweek dat "oh my gosh" in een paar kleurtjes,. Stond voor "2 voor 4" dus vandaar nu dus roze/geel Moest het wel meteen even proberen he
Ik ben er dol op, helaas komt het er bijna niet van met 3 kinderen, werk en huishouden. Alleen wanneer ik op vakantie ben dan doe ik lekker uitgebreid en maak ik van alles erop± aardbeien, panda´s, beertjes, smileys, bloemen etc. Nadeel is alleen dat ik het dan de ochtend erna nog eens mag doen, het eerste waar mijn dochtertje dan naar kijkt is wat ik op mijn nagels voor creatie heb gemaakt, want dat wil zij ook Oh ja, ik heb rond de 30 kleurtjes
Mja ik moet zeggen.. Nu ik niet werk doe ik het ook minder vaak. 1x even druk aan de sop en het is er weer af. Op kantoor leeft het ene stuk langer
Ik ben helemaal gek op nagellak, maar in het dagelijks leven komt het er eigenlijk niet van en met m'n werk is het ook niet echt gewenst. Gewoon alleen doorzichtige lak dus. Maar zo één keer per maand leef ik me uit op m'n vingernagels en m'n teennagels zijn eigenlijk bijna altijd wel gelakt (al hou ik het minder goed bij tegenwoordig...) Ik vind het leuk om speciale dingetjes uit te proberen. Of van die tutorials op youtube of pinterest te zoeken. Gelukkig heb ik veel themafeesten in het jaar, dus dan kan ik helemaal los! Dit had ik bijvoorbeeld vorig jaar op zomerkamp (dan zie je ook niet dat je eigenlijk vieze nagels krijgt in zo'n week, haha)
Heeft één van jullie trouwens wel eens van die gemarmerde nagels gemaakt en dan op je tenen?? Het lijkt me heel gaaf voor de zomer, maar je moet het geloof ik nagel voor nagel doen en dan met je voet in een bakje water ofzo.... lijkt lastig... Iemand dat wel eens gedaan?
Ik ben ook dol op nagellak, maar heb het eigenlijk al TE lang niet gedaan. Want met werken in de zorg is het niet echt handig. Nu zit ik wat meer thuis ivm bekken dus wel meer tijd om het te doen. Moet alleen wat nieuwe lakjes hebben. Mijn favo nagellak is van maybelline (express finish). En favo kleurtje is rood knal rood. I love it! Op mijn tenen heb ik vaak donker rood, vind ik wel mooi. Maar wil ook wel eens wat dingetjes uit gaan proberen, maar eerst maar weer eens wat oefenen. Oh ik heb trouwens ook wel wat oriflame nagellakjes.
Nee haha! Ik ben 27 dus dat kan nog wel toch? Hmm nee ik weet niet, gisteravond dacht ik er nog even over na en ik kwam tot de conclusie dat ik knalroze en knalrood niet zo geschikt vind bij mij. Wijnrood, zo'n mooie diepe warme kleur vind ik dan wel weer gaaf. Saskia, woow 60 potjes! Dat haal ik niet hoor! Roze met geel klinkt lekker gek trouwens, leuk! Foto? En je dochter, wat vindt die er van? Ik zei gisteren al tegen mijn man dat ik over een tijdje natuurlijk ook de nageltjes van dochter moet doen... Stiekem wel heel leuk! Sanny, mooi effect! Heb je de dat met een sponsje gedaan? Ik doe ook veel ideeën op Pinterest op, daar komt die glitternagel ook vandaan. Wat jammer dat veel van jullie er zo weinig aan hebben ivm werk en/of huishouden/tijdgebrek. Ik heb wel periodes dat ik er even niet zo'n zin in heb, dan doe ik ze met blanke lak of een neutraal kleurtje, maar meestal na een paar dagen begint het wel weer te kriebelen