Ik heb zaterdag een zw test gedaan, die was positief. Ik kon het niet geloven en heb er daarna nog 1 gedaan, weer positeief!! Omdat ik het nog steeds niet kon geloven heb ik zondag weer een test gedaan, die was ineens negatief Nou snap ik er helemaal niks meer van, heb vandaag bloed geprikt om te kijken of het nou wel zo is of niet! heeft iemand dit ook mee gemaakt?
Waren het alle 3 dezelfde testen (zelfde merk). Waren de posi testen echt knal positief ? Heb je de test van zondag in de avond ofzo gedaan en die van zaterdag in de ochtend? gr
de testen van zaterdag waren van predictor en die van zondag van de apotheek. ik heb de testen allemaal rond de zelfde tijd gedaan en er was wel licht maar toch duidelijk een streep te zien.
predictor staat er helaas om bekent om negatief te testen een licht streepje is 7 van de 10 keer negatief(vals positief) geloof dat zelfs kraanwater de test een licht streepje had gegeven. ben benieuwt wat er uit je bloeduitslag komt.