heb woensdag me eisprong gehad ook gevoelt, maar ook me temp was die dag erna na 36,6 gestegen, mijn basale temp is 36,3/36,4. nu vanmorgen weer tempe, en ik tempte om 5,15u omdat toen me vriend eruit moest, normaal temp ik tussen 6 en half 7, voordat ik opsta,dus meteen als ik wakker word temp ik, vanmorgen dus ook gedaan, mijn temp gaf om 5,15u : 36,3 aan vond dit zo raar dat ik nog even 2 keer nagekeken heb of het niet toevallig een 8 was ( zou natuurlijk met me slaperige kop iets verkeerds kunnen lezen haha ) maar het was echt 36,3, vond dit zo vreemd dat ik daarna rond half 7 tempte en toen was die 36.8, dus ik nog keer gedaan toen gaf die 36,9 aan?? welke temp moet ik nu aanhouden? en waarom schommelt die zo in een korte tijd? me temperatuurmeter is goed! heb um nog niet zo super lang en het het gewoon goed gedaan al die tijd..
1) altijd tempen op hetzelfde tijdstip, eerder tempen zorgt voor lagere temp, later voor een hogere. 2) liefst tempen nadat je minstens 3 uur slaap hebt gehad, want als je wakker hebt gelegen wordt je temp ook hoger. Beiden is bij jou nu lastig. Ik zou voor de 36.8 gaan, want dit is op hetzelfde tijdstip als wat je normaal doet. Dat je meteen daarna weer een tiende hoger zit, komt doordat je snel achter elkaar meet. Dan is bij mij mijn temperatuur ook altijd een tiende hoger. Omdat-ie dan nog warm is of zo??
ik dacht dat het bij mij ook niet klopte omdat ik na me ei altijd omhoog ga tot aan me nod. maar ik heb waarschijnlijk me innesteling gehad kijk maar naar me kaartje.
ik zou er tussen gaan zitten ik heb het ook een keer gehad 36,3 1 uur eerder als normaal en 1 uur later was het 36,6 dus ik het 36,5 aangehouden als het hoger is is het alltijd beter natuurlijk