Hoi dames, Het schema was als volgt: 05.00 voeding 130 cc 09.00 voeding 130 cc 13.00 voeding 130cc 17.00 voeding 130 cc 21.00 voeding 140 cc 01.00 voeding 130 cc Maar nu afgelopen nacht hadden wij een wekker gezet op 01.00 maar zijn dus weer terug in slaap gevallen. Waardoor hij tot half 4 doorgeslapen heeft. dus heeft hij de voeding van 01.00 gemist maar dus weldoorgeslapen. Maar nu ligt hij dus nog te slapen.. Wat zeggen jullie wakker maken voor de voeding of de voeding verhogen naar 140 en om de 5 uur laten komen? en dus 1 voeding eraf.. hij weegt 3940 gr.. Ter aanvulling: Vandaag heeft hij dus om 4 uur gehad, om 8 uur toen bij de 4 uur 70 gerest en bij de 8 uur 40 maar om 12.00 weer netjes 130.. Je snaptik ben echt ff in de war.. HELLUP
Ik zou de voedingen overdag om de 4 uur laten en proberen de nacht wat te verlengen als je kindje dat redt. Verder zou ik niet teveel in paniek raken als het een keer niet volgens schema gaat want dat schema gaat nog tig keer veranderen de komende maanden!
wij hebben de voedingen om de 4 uur gelaten, maar die voeding van 1 uur 's nachts zou ik gewoon steeds wat eerder geven. totdat je merkt dat je kindje die voeding niet meer nodig heeft en de voeding van 9 uur als laatste voeding 's avonds heeft. Desnoods de fles van 9 uur dan bijv 150 water + 5 schepjes doen.
ik zou als hij de nacht langer wil slapen gewoon door laten slapen. niet te streng zijn hij dient zich vanzelf wel aan. Zou niet gelijk de voedingen ophogen hij krijgt nu al best veel.
Oke dus jullie zeggen ook laatmaar doorslapen snachts? Dan de voeding op 130 cc houden de laatste voeding s'avonds naar 140 en dan uit zichzelf, en overdag omde 4 uur..
precies, lekker zelf laten komen, ik heb nooit met wekkers gewerkt. Kreeg toen nog op mijn donder in het ziekenhuis ook ik vind een baby geeft wel aan wanneer zij/hij honger heeft. Als ze maar genoeg binnen krijgen en groeien denk ik dan
Voor zo'n kleintje vind ik om de 4 uur vrij lang eerlijk gezegd. Wij deden altijd om de 3uur, tot er bijvoeding bij kwam. (vanaf een maand of 4 dus). Ik kan zelf ook niet 4 uur zonder eten hoor En wat betreft de nacht, tja je eigen keuze. Ik heb mijm dochter tot de 6e week wakker gemaakt iig, ivm suikerspiegel.
is wel grappig dat we altijd vergelijken met ons zelf, maar wij hebben toch een veel groter maaginhoud dan die kleintjes mijn dochter kreeg altijd om de 4 uur, en als ze eerder kwam geen probleem kreeg ze eerder, maar probeerde wel die 4 uur aan te houden. Dus als ze sliep overdag maakte ik haar er wel wakker voor, alleen snachts niet