Hoi hoi, Dit is mijn tweede cyclus dat ik temperatuur. Ff geeft een kruis maar mijn temperatuur is maar 0,2 gestegen en is nu 36,6. Vorige cyclus zat ik rond de 37 graden. Is dat te weinig? Mijn borsten beginnen gevoelig te worden en ik heb krampjes. Kun je die klachten ook hebben zonder eisprong? Zit Ff ernaast of zou mijn temperatuur nog gaan stijgen? Pfff warrig verhaal... Ik hoop dat jullie me kunnen helpen.
Dank je wel voor jullie reactie. Ben gewoon nog erg onzeker in dit hele gebeuren. En vanmorgen is mijn temperatuur weer iets gestegen. Nu maar weer 'rustig' op het wachtbankje gaan zitten.
Niet onzeker zijn. Alle regels die er zijn, zijn maar richtlijnen. Beschouw het allemaal als weinig belangrijk... het gaat erom wat voor jouw lichaam normaal is, niet wat volgens het boekje normaal is.
@sandana, dank je wel! Ik probeer er nu alleen achter te komen wat voor mij normaal is. @Reb, ik vind het ook erg spannend. Pfff wat duurt wachten dan lang! Overdag heb ik het steeds heel koud en 's avonds heel warm, steeds boven de 37,4. Ben benieuwd of dat iets betekent. Ik ga het afwachten.