Dank je wel! Denk dat ik een langere cyclus heb deze maand. Of late innesteling lijkt mij het meest aannemelijk.
Leuk! Ook 2 meiden? Donderdag is je NOD toch? Van mij morgen. Ik heb eerder nooit positief getest voor mijn NOD
Ik heb nog niet getest. Wil er even wat meer tijd tussen laten zitten zodat ik hopelijk duidelijk die oploop kan zien.
Is deze oploop voldoende? Morgen mijn nod. En vind ze nog zo licht 1 dag voor mijn nod. Test 3 heb ik gedaan met niet enorme geconcentreerde urine in de middag. Ondankt dat ik hoor in het nod forum dat de oploop voldoende is wil ik toch graag meer bevestiging. Vorige maand liep hij aardig terug namelijk. Test 1 maandagochtend Test 2 dinsdagochtend Test 3 woensdagmiddag.
Ze zijn licht, maar wel steeds duidelijker. Ik zeg: gefeliciteerd! Hoe zeker ben je van je eisprong? Misschien toch iets later geweest?
Hmm ik doe geen ovaluatie testen.. dus niet heel zeker. Maar dacht mijn ei gevoeld te hebben op 13-12. Dank je voor je reactie!
Ze lopen zeker op! En eigenlijk moet je test 1 met test 3 vergelijken, daar zit 48uur tussen. Ik heb er alle vertrouwen in! Wij gaan dit samen fixen lady
Wat een leuke en lieve reactie!! En inderdaad moet 1 en 3 vergelijken die oploop is goed. Tussen 2 en 3 ook trouwens maar op de foto misschien niet zo goed te zien?
Denk zo’n 30 uur. Met het blote oog is het verschil wel duidelijk. En test 2 is geconcentreerde ochtendurine. Test 3 vrij waterige middagurine.
Bijna alles wat je voel rond je eisprong is groeipijn en is de echte sprong 1 a 2 dagen later. Dat verwacht ik ook gezien je testen. Denk 11 dpo ongeveer. Zijn idd nier super hard opgelopen maar zeker oploop en helemaal als je 1 test weghaalt. Zie daarin zoveel diversiteit hier op het forum.