Doordat mijn oudste 2 eigenlijk altijd wel huilden heb ik sprongen nooit bewust gemerkt bij ze. Mijn jongste is super makkelijk en kon de hele dag slapen maar sinds vandaag slaapt ze nog amper, alleen bij mij dus. In de wagen was het net ook niet goed. Ze heeft geen pijn maar is hangerig en huilerig. Is dit de eerste sprong? Als ik haar vast heb slaapt ze, ergens anders kan ze haar draai gewoon niet vinden
De 1e sprong is rond de 7,5-8 weken. Ze zou er dus nog wat jong voor zijn... kan ook een dagje minder lekker zijn natuurlijk.
Volgens 'oei, ik groei' is het rond 5 weken (ff gekeken) Kan altijd weekje eerder of later zijn. Heeft met de uitgerekende datum te maken. Maar het komt dus ook nog wel eens voor dat die datum niet klopt zodat je daar ook weer niet vanuit kunt gaan. Geef je bv? Rond 6 weken heb je ook weer regeldagen, was mijn mannetje ook wat onrustig van.
Kan best een sprong zijn... dan willen ze meestal lekker bij mama of papa zijn... Alleen van dat t vanaf de uitgerekende datum is wist ik niet.. en daar geloof ik ook niet helemaal in eigenlijk. Mijn zoontje is bijna 3 weken eerder geboren en hij maakt de sprongen ook wel echt rond de tijd dat het in oei ik groei staat (vanaf ze geboortedatum dus).... zou ook wat zijn als hij telkens bijna een maand zou achterlopen de eerste 2 jaar... Dat is echt niet zo.
Ow ja sorry! Das de 2e sprong, de eerste is rond 4,5-5,5 weken heb het even nagekeken in het boek, rond een maand oud dus.
Dan zal het een sprong zijn. Ook ben ik gister avond gestopt met dr infacol want ze raakte helemaal verstopt