Wie van jullie leest graag chicklits? En wat vinden jullie de beste chicklit die je ooit gelezen hebt? Wie is jouw favoriete chicklit-auteur? Wat zijn volgens jou de beste drie ingrediënten die een chicklit hoort te bevatten? Wat zie je het liefst gebeuren in een chicklit (iets wat je misschien nog niet eerder in een chicklit hebt gelezen)? Zie je jezelf ooit een eigen chicklit schrijven? Het mag duidelijk zijn dat we hier kunnen kletsen over chicklits. Brand maar los over jullie favoriete chicklits, favoriete auteurs etc. Chicklit: eigentijdse, romantische, en komische fictieliteratuur voor en door (moderne) vrouwen.
Ik heb er zoveel gelezen dat ik er wel een paar kan noemen: De leukste vind ik tot nu toe: - Astrid Harrwijn / In 7 sloten / ja kun je krijgen / prinses in de polder - Jane Green / schone schijn - Sophie Kinsela / shopoholic / wat spook jij uit? - Sophie King / spitsuur - Debbie Macomber - breibabes (off topic; spannend boek, soort detective verhaal Liza Marklund / springstof) Humor vind ik erg leuk evenals gebeurtenissen van het begin die aan het einde pas duidelijk worden. Wat ik niet leuk vind is langdradigheid; 1 hele bladzijde lezen hoe een hotel eruit ziet? Bah!
Alle boeken van Sophie Kinsella en boeken van Cathy Kelly..lezen allemaal heerlijk weg. (Vaak zijn deze boeken van de uitgeverij the house of books, mijn boekenkast staat dus ook helemaal vol met deze boeken en van verschillende schrijfsters)
Wat leuk!! Van iedere schrijfster die tot nu toe genoemd is, heb ik ook minstens één boek gelezen. Ik ben echt verzot op chicklits! Ik kan me inderdaad ook wel vinden in de mening van mamavanmeisje over het langdradige. Heel irritant! Misschien dat het me daarom niet lukt om 50 tinten grijs uit te lezen. Ik zou heel graag een eigen chicklit willen schrijven. Maar het is best lastig om iets te bedenken wat in veel chicklits nog niet is gebeurd. Want dat vind ik eigenlijk wel een must: een bijna unieke chicklit schrijven. Er is nu een chicklit schrijfwedstrijd gaande en ik kan niet wachten om te beginnen met schrijven, maar beginnen lukt me niet (meer)...
De nieuwste van Jill Mansell (Vlinders voor altijd) moet ik nog lezen. En zo heb ik nog een heel groot verlanglijstje met welke ik allemaal graag nog wil lezen. Gelukkig heb ik nu een e-reader en is het iets makkelijker om (goedkoop) aan boeken te komen. Hoewel ik het nog altijd heerlijk vind om in een echt boek te lezen.
Sophie Kinsella is leuk! Shopaholic serie natuurlijk, maar ook het boek 'I've got your number'. Verder heb ik op m'n Nook de 'Ghost-in-Law' serie van Jana DeLeon staan. Ook errug leuk. Wist niet wat ik er van moest verwachten, maar na het eerste boek ook gelijk maar de rest aangeschaft
Ik lees o.a. veel pink pockets, maar wat ik ook wel hele mooie boeken vond van Shanna Swendson De tovenaar op het witte paard, op vleugels, etc. Het zijn chicklits met magie alleen zijn ze jammer genoeg niet allemaal in het Nederlands uitgebracht.
Inderdaad Jill Mansell en Sophie Kinsella (zij schrijft ook onder de naam Madeleine Wickham). Dit zijn bij mij wel de toppers.
Chantal van Gastel en Sophia Kinsella en Mariette Middelbeek en dan haar boek Crash is echt een goed boek!! Echt een aanrader!
Zijn de boeken van Danielle Steel, Chicklits? Heb geen idee, maar deze boeken heb ik 1 voor 1 gelezen. Verder als Danielle Steel heb ik nooit gelezen, omdat ik geen idee heb welke schrijver ook zulk soort verhalen schrijft.
volgens mij vallen ze niet echt in de categorie chicklits omdat ze meestal wat serieuzer zijn. Maar dat neemt niet weg dat ze wel een goede schrijfster is (ik heb flink wat boeken van haar)
@Pinkpuma, welke schijver(ster), schrijft ook zulk soort verhalen? Als je een suggestie hebt Kan ik zo ff naar de bieb, gezien het weer, is het wel lekker weer voor een boek met een kop thee