GELUKKIG NIEUWJAAR Mogen er maar heel veel gezonde zwangeren zijn.. Heb een leuke jaarwisseling gehad, 1 bubbel gehad, Ik hoop zo dat ik dit weekend mijn eerste positieve test in mijn handen heb. Heb niet zo veel vage klachten als vorige ronde, mijn buik zuur wel de hele tijd, borsten zijn pijnlijk, probeer er geen aandacht aan te geven. Ik ga even weer hangen, luie kim
Iedereen een gelukkig en gezond 2012!! Met hopelijk veel mooie babies in de buikjes!!!! @rietc: Proficiat!!! @wannabe mam: spannend he? Ik ben ook benieuwd naar t weekend en daarna... Hou ons op de hoogte!!
Heeft iedereen een leuke jaarwisseling gehad? Ik heb met mijn man en familie een gezellige avond/nacht gehad, vandaag lekker bankhangen en bijkomen, en nieuwjaarsdagklus om het jaar goed te beginnen... Mogen we hopen op een vruchtbaar 2012 @ wannabe mam, @ nayr, nog even geduld hebben! xxx
Ik zou me graag bij jullie willen aansluiten en meekletsen. Ik ben Mika en mijn vriend en ik gaan voor ons eerste kindje. Mijn vriend is 40 jaar en ik ben 33 jaar. Ik ben eind november gestopt met de pil en de eerste echt pilloze ronde is achter de rug. Heb eerste ronde aardig wat ontpilverschijnselen gehad. Ongesteldheid is nu nagenoeg weer voorbij, dus we gaan op voor ronde 2. Ik wens iedereen een roze en vruchtbaar 2012 toe!
@ Mika, welkom. @ all, op naar een knal roze 2012! Iedereen een goede jaarwisseling gehad? Hier wel, we hadden echt enorm veel siervuurwerk. Al die mannen moeten ook altijd vuurwerk hebben. Wel super mooi, heerlijk genoten. Wilde nog niets vertellen, maar mijn ouder en de zijne weten het nu wel. Mijne vond ik wel prettig omdat mijn moeder in de medische molen zit.Positief nieuws is dan altijd leuk erbij. Zijn ouders, omdat ze rauwe zalm hadden met voorgerecht. We hebben toen maar even snel fluistert dat ik het niet mocht eten en ook geen champagne enzo. Lastig, maar het is gelukt. Volgens mij had niemand het verder door. Heb ook al een afspraak staan bij de vk. eind Januari mogen we voor onze eerste echo. Enorm spannend, maar aan de telefoon waren ze al super lief. Als het niet lekker voelde mocht ik meteen bellen enz. Echt top. Morgen nog een heerlijk dagje vrij.
Spannend Princess, leuk hoor! Hier druk aan de klus... We gaan deze maand toch proberen om de dag plezier te hebben in mijn vruchtbare periode. Vorige maand deden we maar een beetje wat
@princess: wat spannend allemaal! Fijn dat je het toch al een beetje kon vertellen en toch ook een geheimpje blijft! @noorus; klus ze!! Hopelijk is het dit keer raak..
@ Nayr, aah meis ik ga nergens vanuit hoor, maar als we om de dag plezier hebben weet ik in ieder geval zeker dat we er alles aan hebben gedaan... Zonde om een maand verloren te laten gaan toch
@Lentekind: Wat fijn dat de echo goed was. Nu kun je er lekker van genieten hoop ik @Rietc: Wauw, wat gaaf! Misschien moet je een fotot plaatsen, dan kunnen wij meegenieten.. haha @Mika: Welkom, gezellig dat je mee komt kletsen! @all: Voor iedereen een super mooi 2012 en dat we inderdaad maar snel met zijn allen op roze komen te staan.
Goede middag Alles goed? Hier wel, ga morgen lekker een aantal dagen weg, misschien goede afleiding voor mij. Voel me anders dan vorige periode, mijn buik blijft zeuren en mijn temp blijft verhoogt. Ik heb goede hoop. #mama 1987, je eisprong naarderd spannend, weet niet wat ik spannender vind de vruchtbare tijd of tijd daarna. Wachten en nog eens wachten... Hopelijk is 2012 een vruchtbaar jaar. #rietc geweldig, wat een prachtig einde van 2011 en een perfecte begin van 2012.. gefeliciteerd! #nayr hoe gaat het wachten jou af=,, hier met vlagen zo ongeduldig, #mika03, leuk dat je er ook bij bent, succes met je 2de ronde #noorus klusse.. kim hopend en in afwachting
@noorus: wat een goede instelling, tuurlijk is het jammer als je een maand niet klust, altijd blijven proberen he! Maar ik denk dat als je er op die manier instaat, het wel wat relaxder is. @wannebemam: ik moet zeggen dat het wachten me wel redelijk afgaat, ik ga er ook niet teveel vanuit. Het is namelijk de 1e ronde en ik verwacht dat mijn cyclus ook nog niet helemaal regelmatig is, dus of ik wel op de juiste dagen heb geklust is ook nog maar de vraag. Soms ben ik ook wel echt ongeduldig hoor! maar jij bent ook wat rondes verder...dus snap dat je er dan wat meer mee bezig bent! Spannend!! @ Mika; welkom!
@ mika: Welkom! @noorus: wat grappig nog beid 3 dagen tot de eisprong, klussser de klus. @ all Ik heb me afgevraagd wat beter is: elke dag klussen, of om de dag? (of om de 1,5 dag). Mijn man en ik willen heel graag een kindje, maar wanneer ik hem laat weten dat dit de klusdagen zijn, dan houdt iets hem tegen. Ik zeg nu niks meer hierover, alleen wanneer mijn nod is. En breng hem extra in de klus-mood, op de klusdagen. Ervaren jullie dit ook?
@ wannebe mam: het wachten vind ik spannender. Het geeft een extra boost tijdens het klussen, dat is vooral genieten.
@ Wannabeemam, geniet van de aankomende dagen! Waar gaan jullie heen!? @ mama, wij lopen inderdaad gelijk! Ja ik doe echt om de dag, want te vaak is gewoon niet goed voor het zaad en de kans om zwanger te raken is niet groter... Wat doe jij deze ronde dan?! Mijn kerel heeft er gelukkig geen moeite mee. Die weet dat het nu klusweek is en die zorgt dan om de dag voor een knus sfeertje...