Goh, dat zegt mijn man nou nooit! (maar mag dus wel zelf al haar kleding uitzoeken en kopen!) Hij bemoeit zich er (heel wijs) maar niet mee, haha! Hele gave jas hoor... Nog twee en dan heeft ie iedere dag van de week een andere jas aan!
Hier zegt manlief altijd; beter te veel dan te weinig! En hij vindt het zoo leuk kleertjes uitzoeken kopen ons zoontje Gelukkig hebben wij het zelfde smaak kwa kleding, alles wat hij mooi vindt, vind ik prachtig
De bovenste jas van Z8 heeft dochter voor de herfst of voor in de winter in de kinderwagen met voetenzak. Ben er achter gekomen dat deze jas echt te fris is als het écht winter wordt. De onderste jas heb ik bij V&D gekocht met een bijpassende sjaal, wantjes en muts met hartjes er op.
Dit is 1 van de winterjassen van mijn dochtertje in maat 86(9 maanden oud) en voor de winter heb ik nog 2 jassen,1 in maat 86 en 92.(heb er dus 3 om af te wisselen)
Als ik zo die roze jasjes voorbij zie komen, dan denk ik dat een meisje toch ook wel heel erg leuk is
pfff nou zeker !! Wij willen graag een 2e en ik hoop zo erg dat wij ooit een meisje mogen krijgen !!!! Alhoewel Lemmy al niet best voor mijn portemonnee is laat staan een meisje...
Haha, beter te veel dan te weinig! Dat is nog eens een goed motto... Vandaag nog telefoon op mijn werk van manlief: 'wat dochterlief voor kleren aan moest!' Ik zei nog: 'hangt er niet genoeg in haar kast? dan moet ik nodig nog wat bij gaan shoppen..haha!' Nou dat was dan ook niet de bedoeling volgens hem. Als ik 3/4 van de inhoud weg zou doen zou ze nog genoeg hebben volgens hem.... Wat dat betreft is een meisje niet goed voor je portemonnee (hier althans)...maar is natuurlijk ook wel eigen schuld dat ik het allemaal uit geef!
meiden, heeft iemand nog behoefte ana de beth van Z8? Ik heb maat 92/98 maar valt als 86. Op pagina 25 heeft mijn dochter hem aan voor ed foto. Ze is er al uit voordat ze hem heeft kunne dragen helaas Ik denk vraag hier eerst effe voordat ik hem op MP zet
Ik heb de beth jas van z8 voor onze dochter, wie heeft deze ook gekocht? Ik wil graag weten welke sjaal/muts je erbij hebt gekocht.