Gisteren even bij de Intertoys geweest. Wat is het aanbod groot zeg!!! Ik wil voor onze kleuterdochter voor haar verjaardag een leuk spel geven. Daarom hoor ik graag ervaringen van jullie; wat vind jullie zoon/dochter een leuk spel, en welke juist niet.... Graag jullie tips!
Memory, Domino,het oude vetrouwde mens-erger-je -niet wij hebben die in het groot dus op een kleed erg leuk! Kwartet. In alle spelen heb je wel een bekende voor je dochter bv. Dora, prinsessen en Hello kitty
Ons zoontje speelt heel graag (en veel) met: - Koetje Boe - De betoverde doolhof - Toy Story yathzee - Mens erger je niet - en meerdere kwartet spellen.
- Mens erger je niet - Dammen - Maan Roos Vis Letterspel - Springende apen - Memory - Domino - Kwartet
Kwartet Huisje Boompje Beestje Memory Kinder rummikub Apen schietspel Knibbel knabbel knuisje Coconut crazy Zijn hier de favorieten!
Hoe oud wordt ze? Knappe koppen en dierenvrienden is ook erg leuk. Je hebt moeilijkere en makkelijkere vragen, het is van 2 tot 5 jaar. We hebben ze alletwee, maar dierenvrienden is duidelijk moeilijker dan knappe koppen. Het leuke van deze spellen is (vind ik) dat ze niet stil moeten blijven zitten maar ook dingen nadoen en laten zien zoals zoveel tellen op 1 been staan, dingen nabouwen van de voorbeeldplaatjes etc.
Boomgaard Knappe Koppen (hele grote hit hier, ook bij zusje van 2) Dierenvrienden Memory Domino Kwartet Ik vind zelf die spelletjes met veel toeters en bellen meestal niet zo leuk dus die hebben we ook (nog) niet.
Wat een leuke tips! Ik ga vanavond eens rustig alles bekijken (nu lekker naar buiten met het mooie weer)! Ze wordt 6 trouwens.
Dan is ze dus kleuteraf.. Kijk eens naar de 'ouderwetse' spellen zou ik zeggen.. die zijn nog steeds harstikke leuk
Dan is knappe koppen en dierenvrienden niet meer leuk, zou ik naar iets anders kijken een 'normaal' bordspel in de junior variant