Ik heb voor de oudste deze jassen voor het najaar en de winter: - groene parka van soho - grijze jas van le chic - tussen jas van retour - leren jasje die ik in frankrijk heb gekocht
Dit is de jas van retour. Voor de jongste heb ik een donkerblauwe le chic jas met roezel aan de achterkant, een jas van de hema, een leren jasje en nog een jas van benetton. De kapstokken hangen hier dus vol!
Voor mijn dochter deze 2 jassen van river Island gekocht. Bekijk bijlage 475884 Bekijk bijlage 475885 Verder heeft ze nog een zwart leren jasje en een mimpi jas van vorig jaar.
De onderste jas van River Island had ik in het creme besteld! Stond zooo mooi! Helaas vind ik hem voor de echte winter niet warm genoeg. Tis een tussenjas....en die har ik al gekocht van Retour. Dus met pijn in mijn hart die van River Island maar terug gestuurd
Hihi die onze dochter heeft is ook in het donkerblauw te krijgen bij takko/1982 Nadeel van zulke jassen vind ik dat er vaak amper model in zit maar dat is bij deze prima
Het is inderdaad een tussenjas, heb ook heel lang getwijfeld of ik hem zou houden of niet. Maar uiteindelijk toch gehouden. Ervaring is dat ze eigenlijk best lang met een tussenjas doet. Ze hebben trouwens nu ook een River Island winkel in Groningen met kinderkleding, echt super leuk!
Klopt!! Ben er al een paar keer geweest. Vind de collectie in de winkel alleen wat tegenvallen. Vind de shirtjes enzo niet heel erg draagbaar voor de leeftijd van onze meiden. Een open vest....wordt dus gedragen als een vest die half uit is hihi
Ik vind alleen dat desigual zo snel stuk gaat... Althans voor grote mensen dan Heb er 2 jassen van en beiden rafelden al bij de knopen na een week of 2-3.... Daar zijn ze echt te duur voor wat mij betreft. En ook de desigual tas die ik kreeg van lief zag er na paar maanden (ok, wel veel gebruikt) al behoorlijk afgedragen uit. Ik vind geld uitgeven helemaal niet erg maar eh... Wil daarna wel lang genieten van mn spulletjes Ze zijn wel allebei echt leuk die jassen.
Echt? Hier gelukkig totaal geen last van, heeft hier 5 jassen van desigual hangen en allemaal even mooi nog. Eigenlijk is haar halve kledingkast van desigual Voor mezelf heb ik er niet heel veel van, maar wat ik heb is gelukkig goed. Ik heb een keer gehad dat ik iets in Spanje had gekocht, en hier in Nederland liet het op de naad los maar kon het zelf niet heel mooi maken. Toen mocht ik het zo omruilen in de desigual winkel in Rotterdam. Had een afschrift waar niet eens duidelijk op stond dat ik het in een originele winkel had gekocht maar was geen probleem. Service is dus ook top! (wat ik heb meegemaakt dan..)
Ik heb voor mijn dochter deze van cars (ze heeft nog een donker blauwe met bontkraag van Salty dog die is nog van vorig jaar).