Oh bizar zeg. Ik dacht dat het nu juist makkelijker was dan in december, maar dit gedoe was toen allemaal niet.
Of hebben we het toen niet gelezen?? Ik was er vanacht wakker van... ik bestel via toegang bewijs 2 thuis test pakketen waarbij je een reis certificaat kan oploaden. Dit voor de heen reis. En terug lees ik dat er pas getest hoeft te worden vanaf 12. Volgens mij ben ik er dan.....
Nee dat was toen echt niet. Wij hadden toen wel herstelbewijzen ivm hotelovernachting. Ik zou het in dat geval er gewoon op gokken denk ik.
Ja wij ook herstelbewijs misschien dat ik er daarom niet stil bij heb gestaan.. En nu dat herstdus naar 90 dgn.... Ja hopelijk gewoon nog versoepeling voor de kinderen. Maar Duitsland is moeilijk hoor dus verwacht niet
Maar het moeten ook nog eens pcr zijn. Dat kost ook al snel 50-60 euro pp. Dan heb je die boete er snel uit. In Oostenrijk schijn je gewoon bij de supermarkt gratis een pcr kunnen inleveren.
In mijn greenpass app telt hij trouwens vanaf de hersteldatum. Dan kom je misschien net uit? Ik heb op de 7e positief getest, maar dat is inmiddels al precies 90 dagen, maar hij telt vanaf de 18e. Edit als ik hem op Duitsland zet is hij rood en die van dochters die een paar dagen later positief testen nog groen. Bizar dat ik Duitsland niet meer in mag nu dan, want Janssen telt ook niet meer daar.
Bizar dat ze zo streng zijn nog hè? Hier hebben de kids tot 8 maart een herstelbewijs als het om de 90 dagen gaat dus wij komen er goed mee weg. Mijn man en ik ook dus het kan allemaal net.
Is die terugreis niet voor als je van Duitsland naar NL reist? Maar dat zegt m.i. niet wat over het van Oostenrijk door Duitsland reizen. Zoals ik het lees geldt dat vanaf 6 jaar... Ik ben er in mijn hoofd continue mee bezig. Heel irritant.
Irritant he die stress. Ik vond het in december ook echt niet leuk. Toen we eenmaal onderweg waren en de negatieve PCR van man en mij waren binnen, kon ik wel echt ontspannen en de vakantie zelf was ook echt genieten. Maar die stress vooraf en het overhaast vertrekken, om net voor de nieuwe inreisregels binnen te zijn was eigenlijk te gek. In Oostenrijk zelf was het heerlijk toen, amper gecontroleerd, over kinderen zonder mondkapje in de gondel werd niet moeilijk gedaan en zelf ook vaak genoeg mn buff gebruikt ivm ffp2, omdat dat zo n gedoe is met je helm.
Die 90 dagen is trouwens wel mooi balen voor onze fietsvakantie in de meivakantie. Dat had met 180 dagen precies uitgekomen.
Ik lees ook antigen test. Via toegangsbewijs.nl kan je voor 20 euro een test kopen met reis certificaat. Wel antigen.... Gigantische fraude gevoelig, maar als hij maar negatief is.... en ik dat papiertje heb... Hoef ik ook niet op ggd te wachten..
Volgens mij hoeft dat nu niet meer, 2 vaccinaties +herstel bewijs geldt als geboosterd en dan mag je zonder PCR Oostenrijk in, sinds vorige week geloof ik is dat versoepelingen
Het is echt schunnig hoeveel mazzel we hebben. Dochter 2 keer gevaccineerd maar mag geen booster want onder 18. Zoontje nog niet gevaccineerd. Man en ik allebei geboosterd. En nu hebben alle kinderen vorige week corona gekregen. Herstelbewijzen van zoontjes is net geldig als we in Duitsland zijn (en kunnen dus overnachten yay) en dochter geldt als geboosterd in Oostenrijk dus geen PCR test * doet dansje *
Lekker!!!! Wij dus net niet de mazzel om door Duitsland te rijden... onze herstelbewijzen zijn dan 110 dgn oud ongeveer.... Wij doen een antigen test thuis met reis certificaat. En nemen er 2 mee voor de terugreis .... dan moet het goed komen We overnachten nu waarschijnlijk wel in Duitsland. Redden we met de 48 uur.... en komen we uitgerust aan..
Je mag alleen in Duitsland overnachten met 2G, en je herstel bewijs mag maar 3 maanden oud zijn. Doorreizen mag met 3G.
Ja maar dat kan dan toch... Wij ( ouders ) 2 vaccinaties. En de kinderen dan een test. En een mail van het hotel dat bij hun de kinderen onder de 14 geen test hoeven te doen. Maar vanwege de doorreis doen we dan toch testen. Ons herstelbewijs is in Oostenrijk wel geldig. Dus daar verwacht ik geen problemen. Dan zitten we goed toch? Soms duizelt het me nogal
Ligt er aan hoe oud de kinderen zijn. Iedereen ouder dan 6 die niet gevaccineerd of hersteld is moet 5 dagen in quarantaine. Maar er zijn per deelstaat afwijkingen, dus als het hotel zegt dat het kan zou ik daar op vertrouwen. Ons hotel gaf juist specifiek aan dat het 2G verplicht is, en dus geen testen accepteert.