Bopita box montage vraag

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Tinkerbel80, 29 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tinkerbel80

    Tinkerbel80 Niet meer actief

    We zijn momenteel de box in elkaar aan het zetten. Hij staat maar nu missen we de schroeven waar de bovenste plaat op komt te liggen. Die hoge waar kindje op ligt.

    Weet iemand wat voor een schroeven dat zijn? of waren het schroeven met ogen eraan waar de plank op ligt?

    Kan zo snel de gebruiksaanwijzing niet vinden en weet het niet meer van 2 jaar teug :(

    Het gaat om de bopita box Simon zonder lade.
     
  2. Tinkerbel80

    Tinkerbel80 Niet meer actief

    Niemand heeft zo'n zelfde box?
     
  3. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    2 nov 2010
    3.489
    1
    38
    Wij hebben een TWF box en onze plaat ligt inderdaad op die schroeven met ogen eraan... Daarin dan weer zo'n vlinder-achtige schroef waarmee je hem vastzet zeg maar..
     
  4. jewe

    jewe VIP lid

    16 feb 2009
    9.544
    0
    0
    verkoopster baby artikelen
    noord brabant
    gewoon even Bopita mailen dat je de bodem verhogers kwijt bent van de box Simon, vaak sturen ze je dan een setje op.
     
  5. Tinkerbel80

    Tinkerbel80 Niet meer actief

    @Jewe, Ja had ik gisteren ook al gedaan maar nog geen reactie. Heb het een beetje op mijn heupen dus wil het het liefst zo snel mogelijk klaar hebben. Ik hoop dat ze deze week nog een reactie geven, ander ga ik maar even naar de praxis ofzo om iets in elkaar te knutselen. Baal wel :(

    @Lin84, Er staat me iets van bij dat dat bij onze box ook zo werkt. Maar waar heb ik die dingen toch neergelegd? Fijn die vergeetachtigheid. Andere schroeven zaten wel keurig in een zakje met briefje erbij *zucht* haha
     
  6. Yotsuba

    Yotsuba Fanatiek lid

    22 jul 2009
    1.980
    0
    0
    Dispuutbehandelaar
    Omgeving Utrecht
    de bodemplaat rust inderdaad op de schroeven met ogen :)
     
  7. Tinkerbel80

    Tinkerbel80 Niet meer actief

    Maar daar gaat een schroef nog doorheen toch? Vanaf de bovenkant van de plaat door de ogen onder de plaat?

    Zoiets moet ook vast verkrijgbaar zijn bij de praxis, hoop ik :p
     
  8. Yotsuba

    Yotsuba Fanatiek lid

    22 jul 2009
    1.980
    0
    0
    Dispuutbehandelaar
    Omgeving Utrecht
    uhhh ik ben momenteel even niet zo flexwiebel dat ik voor je kan kijken/ding uit elkaar kan halen maar ik kan t vanavond even aan mn mannetje vragen? fotootje maken en posten? :)
     
  9. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    2 nov 2010
    3.489
    1
    38
    Er gaat inderdaad zo'n schroef met oog in de poot van de box. Een gewone schroef in de plaat, die gaat dan door het oog. En dan van onder zo'n vlinder-ding om het vast te maken... Is vast en zeker te krijgen bij een bouwmarkt!
     
  10. Tinkerbel80

    Tinkerbel80 Niet meer actief

    Als je tijd hebt heel graag!
     
  11. Tinkerbel80

    Tinkerbel80 Niet meer actief

    Thanks!
     
  12. Tinkerbel80

    Tinkerbel80 Niet meer actief

    Heb reactie van Bopita en kan het wel los bestellen maar moet naar een dealer of waar ik de box gekocht heb.

    Ga wel naar de bouwmarkt.
     
  13. Tinkerbel80

    Tinkerbel80 Niet meer actief

    Het is opgelost met wat schroeven van de bouwmarkt, hier mag een slotje op.
     

Deel Deze Pagina