Ik wil graag een mooie boxmobiel vragen als kraamcadeau, maar wat is nou echt een leuke..?? Heel graag tips! Alvast bedankt!
Wij hebben de fisher price rainforest. Onze kleine man vind hem leuk en wij vinden vooral leuk dat je de muziekjes kan vervangen door oerwoudgeluiden als je tureluurs ervan wordt
Wij hadden er 1 gekregen die bij prenatal vandaan komt. Met olifantjes, en een muziekje. Voldeed prima kleine man keek z'n ogen uit, en toen hij er eenmaal bij kon vlogen de olifantjes je om de oren haha!
Ik zou er voor eentje gaan die een lange tijd muziek maakt en beweegt. Ideaal, want anders sta je elke drie minuten het muziekje op te draaien.
Wij hebben deze Tiny Love Symphony In Motion Soothe And Groove Princess | Muziekmobielen | Baby-Dump , hij is ideaal want speelt tot 40 minuten een muziekje en er zit een lichtje op
Wij hebben de mobiel van W oezel en P ip. Niet super mooi, maar wel een zeer lief, bescheiden muziekje en dat is ook wel prettig als je 't zelfde muziekje tig keer achtereen hoort
Had ik ook,maar toen bedacht ik me dat baby's eerst alleen zwart wit zien en daarna steeds meer kleur,dus toen is er toch een gekomen met veel kleurtjes,aangezien onze kleine man veel te nieuwsgierig is en wel uitgedaagd wil blijven worden
Ik zou ook het liefst alles in wit, beige en grijs doen, maar ja... daar vindt de kleine man niets aan. Je merkt nou al dat ie naar contrasten en kleur getrokken wordt. Wij hebben de tiny love sweet island. Ons ventje moet hard kraaien bij een van de figuurtjes als deze langskomt. Het muziekje klinkt wat zuiverder dan het gepiep van sommige mobielen. Er zit een afstandsbediening bij, dus als na 20 minuten de muziek of de bewegingen ophouden, hoef je er niet heen te lopen om het weer aan te zetten. Maakt nu nog niet uit, maar schijnt wel fijner te zijn als je kindje doorheeft hoe hij je aandacht krijgt
+1 ik vond hem zelf ook heerlijk haha verschillende muziekjes en oerwoud geluiden de dieren die rond draaien en de bladeren die open en dicht gaan afstandsbediening erbij, handig als je staat te koken of niet zoekt op te staan. ook kan ie draaien zonder muziek, fijn als je iets wilt volgen op tv oh en je hoeft hem niet steeds op te draaien (liever lui als moe) en t muziekje gaat niet zo hard dus je kunt elkaar en tv ook nog verstaan
Tiny Love! Mijn zoontje vond die geweldig (daarvoor hadden we een hele smaakvolle simpele, maar die boeide hem totaal niet). Ook heel fijn dan hij 20 minuten draait, dus niet steeds opnieuw opwinden EN de muziek kan uit. Ook erg fijn. Wij hebben de sweet Island.
Ik zeg ook een tiny love!! Ons mannetje kan er zomaar een uur naar kijken en lachen als de beestjes langskomen, vooral het aapje vind hij grappig (sweet island)! Oma had een fisher price gekocht maar die vond onze man totaal niet interessant. Fisher price geruild voor een tiny love (symphony in motion) en ook die vind hij prachtig!!
Hier een rainforest peek a boo van fisher price. Vind het geluid niet storend, kun je op twee sterktes zetten. Drie klassieke deuntjes en oerwoudgeluiden. Werkt op batterijen, dus niet steeds op winden. Let op met een mobiel boven de box... als je kindje er altijd naar kijkt, zou t hoofdje scheef kunnen groeien...dus dat je hem af en toe aan de andere kant hangt.