doorkomende tandjes

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door juffie roos, 27 dec 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. juffie roos

    juffie roos Bekend lid

    8 okt 2010
    959
    1
    18
    Ons zoontje van 4,5 maand krijgt zijn eerste 2 tandjes.
    Ik merk het pas echt sinds een week. Erg huilerig, kwijlen, rode wangetjes, luieruitslag en vooral niet willen slapen. Het slapen ging net beter maar zijn weer terug bij af.
    Het is echt heel zielig...hij bijt constant op zijn handje...
    Bijtring helpt niet want hij begrijpt dit niet. Dentinox helpt amper heb ik het idee...Hebben 2 keer een zetpil nu gegeven maar wil dat niet te vaak doen. We houden hem maar veel bij ons nu.
    Ik zie nu dat 1 tandje echt door komt. Ik zie echt een tandje doorkomen. (meer dan een wit puntje). Bij het tandje ernaast zie ik een wit puntje nu.
    Tot wanneer hebben ze hier last van? Moeten de tandjes dan helemaal door zijn of als er eenmaal een wit puntje is, krijgen ze dan minder last?
     
  2. Ilse84

    Ilse84 Fanatiek lid

    25 nov 2016
    1.278
    755
    113
    Mijn ervaring is dat als er een wit puntje te zien is de druk er een beetje vanaf is. Vanaf dat punt wordt het minder. Hoop snel op wat betere nachten :)
     
  3. Marisje89

    Marisje89 Fanatiek lid

    10 jun 2015
    1.667
    205
    63
    Parttime logistiek
    Hier heeft dentinox goed geholpen. Chamodent hielp bij het zoontje van een vriendin.

    Hier was het wel zodra er een wit puntje te zien was het wel iets verminderde. En toen ze helemaal door waren alles over was. Verder af en toe echt een zetpil.
     

Deel Deze Pagina