Ik heb me aangemeld voor Moeders voor Moeders. Alleen het probleem is. In die flessen die je moet vullen zit een bepaalde concentratie voor de houdbaarheid van de urine. Ik word zo misselijk van de geur van dat spul hè. Iedere keer als ik de dop van die fles afdraai begin ik te kokhalzen en moet ik bijna overgeven. Hebben jullie hier ook last van?
Jep! Ik zorg dat ik mijn adem inhoud, tussendoor de kamer inren voor een nieuwe hap lucht. Wat ook heeeel goed helpt is even watten kopen, voor het plassen in doen en na het overgieten pas weer uit.. Leg de watten standaard bij het toilet en klaar is Kees Succes!
Ik kreeg deze tip van Moeders voor Moeders: Laat de flessen een uurtje buiten staan zonder deksel. Dan is de ergste lucht weg. Zorg er wel voor dat er geen regen in kan komen.
Whuahah ik was me echt aan het bedenken hoe ik dat moest gaan doen. Die watten in die pot en ze erna weer eruit gaan vissen Maar je bedoelt natuurlijk die watten in je neus stoppen hè?
de vloeistof die in de flessen zit is gewoon alcohol , dus als je die open neer zet buiten heeft de alchol geen nut meer .... je gaat er toch ook niet met je neus boven hangen ? open draaien kan leeggieten en weer dicht .
Ten eerste ruikt het voor geen meter naar alcohol en ten tweede, tuurlijk ga ik er niet met mijn neus bovenhangen. Maar zodra je de urine erin giet dan ruik je die lucht door heel de badkamer.
ik hield mijn adem in dat hielp wel. Moet zeggen dat ik helaas niet heel lang heb meegedaan omdat ik heel erg misselijk was
Het is geen alcohol hoor wat erin zit. Ik had het ook, zodra ik de dop eraf draaide kwamen de walmen me tegemoet (en nee, ik hing er niet boven met mijn neus ). Wat ik deed om het een beetje dragelijk te maken was: fles van me af openen (scheelt al een beetje) en ik had altijd een sjaal/ doek om me mond/neus heen, meestal deed ik er van te voren wat vanille essence op sprenkelen (geen parfum). Daarnaast het idee dat het voor een goed doel was, hielp me er ook wel doorheen hoor!
Ik ga er zeker ook wel mee door. Ik vang mijn urine alleen in de ochtend op, meestal moet ik rond een uur of 5 en dan weer om 8 ofzo. Ik plas dan zoveel dat ik die 4 flessen makkelijk vul in een week tijd haha.
Idd wat een smerige lucht zeg! Heb een tijdje zo'n bus gereden met de flessen erin, niet normaal meer! Ging toen al over m'n nek en toen was ik niet eens zwanger. Moet zeggen dat ik daardoor nooit mee heb gedaan...blehhh.
Had ik ook heel erg.. ik heb ze toen gewoon even buiten laten staan met de dop eraf.. Heb het sowieso niet zo lang volgehouden.. mede dankzij die geur.. en omdat ik gewoon altijd heel erg misselijk was.. en daardoor ook nauwelijks kon plassen (steeds tegen uitdroging aan)
Nee het is zeker geen alcohol, het is een chemisch goedje. Kan me de lucht nog zo voor me halen, blegh! Heb het bij mijn eerste al die weken gedaan maar was deze keer zoo misselijk dat ik het niet heb gedaan... En zat ook al te bedenken hoe het moest met die watten whuaaha dacht ook dat je bedoelde ze erin te doen. Zag het al helemaal voor me, kliederboel
haha, ik kan die geur ook zo weer voor de geest halen..wat een lucht zeg..inderdaad snel open doen, plasje erin, deksel er weer op..en dan weer naar verse lucht happen dacht trouwens dat die geur van het conserveringsmiddel kwam, als het goed is zit er daar in elke fles een laagje van in..volgens mij is dat nodig om het hcg uit de urine te conserveren...
ow ja vre-se-lijk!!! ik hield al niks binnen in de zw.schap van me jongste.. en door die flessen kon ik nog een paar keer vaker boven de pot hangen!! dat is ook de reden dat ik nu dus ook niet meedoe....maar ook doordat ik erachter kwam dat onze opgespaarde hcg gebruikt wordt in sportmiddeltjes voor mannen..... sorry hoor maar ik heb niet al die tijd zitten sparen en braken voor een stel anabolen en steroide gevulde kerels gelukkig te maken met een nep gespierd lichaam!!!
haha zie het al helemaal voor me....hihi...iedere plasbeurt helemaal inwikkelen in een sjaal of doek en dan met gestrekte armen dop eraf draaien en dan snel plassen hihi.... is eigenlijk nog niet eens zo'n slecht idee hahahahha