Hoi, Ik heb even een vraag. Ik heb 2 kinderen en na de laatste geen pil oid gebruikt. We gebruiken altijd condooms behalve 1x. Ik had van vriendinnen gehoord dat die weleens vlak na hun menstuatie zonder condoom vreeen. Ik vond het altijd een grote gok, maar deze keer dacht ik: Ach waarom niet, ik ben toch net ongesteld geweest. Heel stom, want 'net' bleek later 2 weken daarvoor te zijn geweest. Ik was vrij lang ongesteld. Hij is wel voor het zingen de kerk uit gegaan, dus niet veel kans zou je denken. Nu verloor ik de dag hierna ineens bloed. Niet een beetje, maar echt te vergelijken met een lichte menstruatie, het duurde 3 dagen. Ik had ook een soort menstruatiekrampen. Zou dat een eisprongbloeding kunnen zijn? Heb ik anders nooit... Als mijn ei inderdaad toen gesprongen is, zou ik vandaag ongesteld moeten worden, maar er is nog niks te zien. Ik heb een onregelmatige cyclus (tussen de 24 en 32 dagen) dus het kan ook nog even duren. Tenzij het wel echt mijn ei was, want hoor je wel 2 weken later ongesteld te worden. Flinke onzekerheid dus hier. Mocht ik zwanger zijn, is het kindje welkom natuurlijk, maar echt praktisch is anders. Maar zijn er mensen die zwanger zijn geworden van voorvocht of de bloeding bij de eisprong herkennen?
Een dag na gemeenschap lijkt me bijzonder vroeg voor een innesteling. Je kan natuurlijk altijd een testje doen.
ja denk wel dathet kan.. het ligt natuurlijk er maar net aan wanneer het is enzo.. maar was zelf ook zwanger geworden van voor eht zingen de kerk uit.. miss toch nog wel een beetje gezongen in de kerk denk ik dan.. zou dan toch even testen just in case succes
Ah sorry, iets te snel gelezen denk ik. Ovulatiebloeding zou kunnen maar is wel gek dat je die normaal niet hebt. De enige die kan vertellen of je zwanger bent is een test
De kans dat je zwanger word van voor vocht is verschrikkelijk klein. De kans dat je zwanger word als je het twee keer achter elkaar doet en hij gaat tussendoor niet naar de wc is een stuk groter. Omdat er dan nog sperma in kan zitten.
Dan is de kans groot dat er nog spermacellen inzaten of dat hij niet op tijd heeft terug getrokken, dan dat jij zwanger bent geraakt van enkel voorvocht. Kliertjes van Cowper Er is ook geen reden om te veronderstellen dat er levende zaadcellen in voorvocht zitten. Vóór het hoogtepunt blijft de prostaat hermetisch afgesloten. Het voorvocht komt voorbij de prostaat vanuit de kliertjes van Cowper in de pisbuis. Het kan dus ook niets vanuit de prostaat meenemen. Zaadcellen (die in de bijballen klaar liggen) komen pas bij het ejaculeren, direct na het hoogtepunt van de jongen, met het door de prostaat en de zaadblaasjes geproduceerde zaadvocht in de pisbuis en komt het vervolgens in schokjes naar buiten. Als iemand binnen korte tijd tweemaal klaarkomt is het wel mogelijk om in voorvocht zaadcellen te vinden. Er blijven na de eerste ejaculatie wel levende zaadcellen achter in de pisbuis. Dus als er kort na een zaadlozing opnieuw voorvocht wordt geproduceerd, vermengt zich dat in de pisbuis met nog aanwezige zaadcellen. De vraag is of deze voldoende in aantal zijn om bevruchting te veroorzaken, maar uit voorzorg wordt men geadviseerd om tussen twee zaadlozingen te plassen, waardoor aanwezige zaadcellen uit de pisbuis geloosd worden. Voorvocht zaadcellen
Wij zingen al jaaaaaren buiten de kerk.. En pas toen we voor beebjes wilden gaan raakte ik zwanger.. Dus zo groot is die kans niet..
Ik denk dat je gewoon een keer een korte cyclus met menstruatie gehad hebt. dat kan elke vrouw een keer overkomen en noem het toeval dat het precies nu is. En voor de zekerheid testen en over een week weer. Als die neg zijn, dan ben je vast niet zwanger.
Kans is erg klein, want in voorvocht zelf zitten geen zaadcellen. Dat kan alleen als de man kort daarvoor al eens klaar is gekomen en er dus zaadcellen achter zijn gebleven die daarna met het voorvocht naar buiten komen.
een test, is het enige wat je antwoord kan geven...... verder ben ik (mede uit ervaring) van mening: "alles kan"... het enige wat 100% veilig is, is benen over elkaar, handen thuis en helemaal geen sex hebben..... En JA de kans is klein, maar je kan altijd die ENE zijn.... succes met wachten....
hahahahaha....... (moeder natuur heeft het gewoon niet netjes geregeld, ze had iedereen een schakelaar moeten geven met de keuze "on en off".... heel veel succes in de mmm... ik zet je schakelaar gelijk even op "on"... xxx)