Moet ik dit al ongesteldheid rekenen?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door lieve85, 21 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lieve85

    lieve85 Actief lid

    21 mei 2009
    137
    0
    0
    Hooi allemaal
    even een vraagje , ben op 21 mei met de nuva ring gestopt, keurig 4 dagen ongesteld geweest, van 23 tot 26 mei.
    toen 4 dagen later wat bruin verlies, en hier na 5 dagen later (tijdens mijn vermoedelijke eisprong bij een cyclus van 30 dagen )
    weer 2 dagen bruin verlies. niets vreemds aan denk ik zo.
    maar nu ik dus oneveer ontgesteld moet worden , had ik gisteren een tampon vol met bruin verlies, en vandaag een heel klein beetje in me inlegkruisje.
    moet ik dit nu als ongesteldheid rekenen? aangezien ik nog helemaal geen inzicht heb op mijn cylus heb ik hier dus ook geen flauw idee van!
    graag jullie ideetjes hierover!
     
  2. Almi

    Almi Actief lid

    30 mrt 2008
    356
    0
    0
    Gelderland
    Ik zou als ik jou was nog even helemaal niets rekenen... Wacht nog een maandje af, en kijk of er weer een 'normale' ongesteldheid langskomt. Zodra je weer voor het echie ongi bent, kun je gaan kijken wat je cyclus is. Bedenk wel dat het een paar maanden kan duren voor er regelmaat in zit.

    Succes!
     

Deel Deze Pagina