MiniNooNoo heeft echt al een hele tijd een rode huid rond de wenkbrauwen. Ik las op internet dat dit ook berg kan zijn (het heet na 4 weken anders, moeilijk woord met eczeem), maar op haar hoofdhuid zit het verder niet. (ze had het de eerst weken wel een beetje) Ik heb niet de indruk dat ze er last van heeft, maar het ziet er zo lullig uit... Wat kan ik hier eventueel aan doen?
Geen idee eigenlijk, berg is ook schilverig, mijn dochter is rood bij de wenkbrauwen alse moe en/of boos is. En dan huilt.Dit heeft ze eigenlijk altijd wel gehad.
Oei... als dat bij miniNooNoo ook geldt, dan is het geen blij meisje ze heeft het namelijk altijd. Heb even een foto gezocht waarop je het een beetje kunt zien, missschien dat meer mensen het herkennen.
Emilie heeft het ook, volgens mij is het berg. Ik probeer het altijd een beetje vet te houden. Volgens mij bedoel je seborisch eczeem... hebben veel babies last van. Volgens mij kan de huisarts er wel wat aan doen.
Onze kleine man heeft het ook gehad. Kreeg daarna ook berg in zijn wenkbrauwen terwijl hij toen op zijn hoofdhuid niets had. Nu is het al een paar maanden weg bij zijn wenkbrauwen (ook niet rood meer) maar heeft hij berg op zijn hoofd. Gelukkig heeft hij flink wat haar waardoor je het niet zo erg ziet.
Zou je met dat S-eczeem naar de huisarts moeten of zouden ze bij de drogist ook een mild iets hebben wat kan helpen? Ik doe er wel elke dag creme op, maar het wordt er dus niet beter van (ook niet erger gelukkig).
Volgens mij kun je ook cardiflor van VSM gebruiken. Dat is een algemene creme bij eczeem en huiduitslag en anders even de doktersassistente vragen.