Eet slecht, straks gezond kindje?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door snoet, 10 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. snoet

    snoet Bekend lid

    3 feb 2009
    901
    0
    0
    Hoofddorp
    Zoals die titel zegt eet ik heel slecht, tot nu toe krijg i k bijna tot geen warm eten binnen. De gedachte alleen al maakt me beroerd. Ik denk dat ik sinds het begin van mijn zw.schap 4x warm heb gegeten.

    Eet veel brood en fruit. Maar dat is het dan ook.

    Dan maak ik mezelf wel een beetje zorgen of het goed is voor de kleine en of er straks wel een gezond kindje wordt geboren!?!
     
  2. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    Ik heb tijdens mijn zwangerschappen ook niet warm gegeten en bijna geen groenten. Wel veel fruit, yoghurt, brood, slechte dingen :D
    Mijn kinderen zijn kerngezond ter wereld gekomen. Vk vond het ook niet erg, want ik AT&T véél fruit en kwam weinig aan.
     
  3. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Maar het lijkt me wel gezond als de baby verschillende voedingsstoffen binnen krijgt.
    Ze zeggen niet voor niets "gevarieerd" eten.
    Helpt ook niet als je meerdere keren per dag kleine porties eet?

    @Marieke, en als je je in je zwangerschap zorgen moet maken om je gewicht dat lijkt me ook niet gezin ;)
     
  4. sprits

    sprits Fanatiek lid

    21 feb 2011
    3.917
    376
    83
    Misschien wat salade of zo? Krijg je toch groente binnen..of goed gevulde soep?
     
  5. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38

    Hmmm heerlijke verse groentensoep:D
     
  6. Music Mama

    Music Mama Fanatiek lid

    4 jun 2012
    1.440
    0
    36
    beste Snoet.. ik heb hetzelfde probleem.. ik ben nu 11 weken zwanger en heb sinds week 6 totaal geen eetlust.. ik ben 4 kilo afgevallen en zelfs de foliumzuur heb ik niet kunnen nemen omdat die er weer uit kwam... ik mak me ook zorgen! ik wil graag voor mezelf en die kleine uk in me buik zorgen maar kan niet gezond eten zoals ik zou willen... ik baal ervan en hoop echt dat ik me snel beterder ga voelen en dat de eetlust weer een beetje terug komt!

    s'avonds eten gaat wel redelijk.. het hangt ervan af wat het is.. ik vind bijvoorbeeld witlof met ham en kaas erg lekker dus daar kan ik wel wat van eten... maar goed ik zal je niet misselijker maken door nog meer eten op te gaan noemen.. ik weet hoe het voelt als je een lijst met eten voorbij ziet komen of op tv die irritante kook programma's ziet!

    Weet je.. we kunnen er niets aan doen.. we kunnen het gewoon niet eten! dus nu maar hopen dat we ons snel beter gaan voelen en dat de eetlust terug komt zodat we dan de schade een beetje kunnen inhalen... al maak ik me ook zorgen.. ik heb vertrouwen dat het goed komt.

    Succes verder meis!
     
  7. sprits

    sprits Fanatiek lid

    21 feb 2011
    3.917
    376
    83
    Heb je er de hele dag last van of zou je bijvoorbeeld tussen de middag wel wat warms naar binnen krijgen?
    Ik merk namelijk aan mezelf dat hoe verder de dag vordert, hoe minder trek ik krijg in eten. Moet dan ook niet aan koken denken.
    Ik probeer dan tussen de middag warm te eten als de omstandigheden dat toe laten...
     
  8. Derbi

    Derbi Niet meer actief

    Ik heb het juist omgekeerd! Heb alleen maar zin in warme dingen. Ik zou toch proberen om gevarieerd te eten. Dus ook af en toe warm. Bv een keer. Per week.
     
  9. Music Mama

    Music Mama Fanatiek lid

    4 jun 2012
    1.440
    0
    36
    trust me... als je echt beroert bent en al bijna gaat overgeven als je alleen al aan eten denkt.. dan kan je echt niet eten hoor meiden.. ook al wil je nog zo graag!
     
  10. Eefje86

    Eefje86 Bekend lid

    21 mrt 2012
    856
    0
    0
    NULL
    NULL
    in de eerste weken kon ik ook geen warm eten.. ik heb toen veel komkommer en tomaten gegeten.. lekker fris en toch groente..
     
  11. Music Mama

    Music Mama Fanatiek lid

    4 jun 2012
    1.440
    0
    36
    goeie tip Eefje86! en? vanaf wanneer ging je je beter voelen? en heb je je eetlust nu weer terug?
     
  12. sprits

    sprits Fanatiek lid

    21 feb 2011
    3.917
    376
    83
    Begrijp ik:)
    Maar ik dacht ze eet ook brood en fruit, mss heeft ze het op een bepaald deel van de dag erger.
    Lijkt me vreselijk als je zo misselijk bent dat je niks mer kan eten!
     
  13. Music Mama

    Music Mama Fanatiek lid

    4 jun 2012
    1.440
    0
    36
    @ Sprits: Ja ti's echt irritant.. Je vraagt je af of het 'ooit beter wordt' omdat het zo lang duurt... Bij mij nu 5 weken.. Bah.. En je wordt er ook niet fitter van! Maar goed.. Ik snap wat je bedoelde te zeggen en dar je alleen maar wilt helpen.. Sorry voor mijn misschien wat felle reactie.. Nu ik het terug lees is ie best fel! Dat was niet mijn bedoeling!
     
  14. Skatje

    Skatje VIP lid

    10 dec 2008
    9.026
    165
    63
    Vrouw
    Gastouder
    Arnhem
    Je baby pakt van jou wat 'ie nodig heeft. Als jij tekorten krijgt, merk je dat wel. Pas als jij tekorten hebt, zal je baby tekort kunnen komen.
     
  15. sprits

    sprits Fanatiek lid

    21 feb 2011
    3.917
    376
    83
    Geeft niet hoor:)
    Hoop dat je je snel beter voelt!
     
  16. Lotje02

    Lotje02 Fanatiek lid

    18 jan 2012
    1.646
    3
    0
    Ik eet ook (nog steeds) niet goed, vooral warm eten heb ik gewoon weinig zin in. Ik eet wel elke dag warm, maar na een paar happen gaat het me tegenstaan. Ben ook flink afgevallen. Ik probeer nu zoveel mogelijk brood en fruit te eten.
    Verder slik ik elke dag braaf een vitaminepil. Kindje is tot nu toe elke controle goed gegroeid
     

Deel Deze Pagina