witte creme-achtige afscheiding

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door julie2012, 30 apr 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Meiden: om het even spannender te maken voor jullie wil ik even laten weten dat bij mij heel veel afscheiding een zwangerschap betekende! :D
    Had het 1 dag zelfs zo erg dat ik dacht dat ik moest plassen maar te laat was.. zo nat was alles :)

    Dus ja, het kan zeker wat betekenen, succes met afwachten meiden.. weet echt wat het is :)

    xx
     
  2. Hanneske

    Hanneske Bekend lid

    30 jul 2009
    577
    0
    0
    Ik werk in de kinderopvang
    Noord-Brabant
    Hey meiden, ik weet niet wat ik lees hier! Zo veel bekende en ook bij mij voorkomende "klachten" dat het lijkt alsof ik het zelf allemaal heb geschreven maar goed, ik was met de zoekfunctie op zoek naar veel "creme" afscheiding omdat ik daar nu al minimaal een week last van heb en wat blijkt, vele met mij en ook nog eens in de zelfde cyclustijd! Mijn nod verwacht ik 10 mei *geen regelmatige cyclus)dus ik wacht rustig af maar wel heel veel hier is herkenbaar!!! Ik lees met jullie mee!
     
  3. Hanneske

    Hanneske Bekend lid

    30 jul 2009
    577
    0
    0
    Ik werk in de kinderopvang
    Noord-Brabant
    Nou, maar meteen een :xberichtje er overheen, vanmorgen bloed gespot bij afvegen dus voor mij geen goede voortekens! Helaas, op naar de volgende ronde! Jullie allemaal heel veel succes en misschien tot ergens anders in het forum!:)
     

Deel Deze Pagina