Hey hallo.. Weet niet goed waar ik t moet vragen.. Ik wandel hier al tijdje rond op t forum. We proberen al iets méér dan jaar zwanger te worden.. aangezien ik aan de prikpil 11 jr ben geweest heb ik nog geen normale cyclus. Ben inmiddels ook al bij gynogoloog geweest voor kijken of t nog ok was daar beneden.. dat was gelukkig goed. Ook al eens voor echo omdat ik echt veel pijn had aan mn eierstokken en buik.. toen bleek ik cysten te hebben en ben weer naar huis gestuurd met t bericht dat dit gewoon was.. ok dacht ik.. Maar nu voor de 3e x heb ik er weer last van.. ben nu net weer beetje bij na anderhalf week goed ziek te zijn geweest.. Maar nu heel gek komt er pus weg uit mn vagina..( sorry voor de détail) Nu mijn vraag of iemand dit herkend enof dit "normaal " is. Liefs
Wat vervelend dat het niet lukt! Zelf heb ik een cyste op mn eierstok gehad.. deze is er in augustus operatief uit gehaald omdat hij wat gegroeid was. Ze zeiden tegen mij dat het kan gebeuren dat ze knappen dan verdwijnt het in je lichaam zegma misschien dat dat nu bij jou gebeurt is en de pus van de cyste is? Maar zou voor de zekerheid wel een arts raad plegen om het zeker te weten. Hopelijk mag het snel lukken om zwanger te worden!
Ik denk dit ook ind.. Maar this beetje vreemd. De vorige keer met onderzoeken had ik ook vocht in mn baarmoeder. En ben vervolgens 3 week ongesteld geweest.. en nu al 5 week niet meer. De klachten wat je hiervan krijgt.lijkt ook veel op zwangerschap. Pijnlijk borsten buik. Ect.. maar al 3 negatieve testen gehad nu.. . Heb vandaag contact gehad met gynocoloog. Maar wacht nóg op antwoord. Thanks.. ik hoopt ook.. jaar vliegt je voorbij als terugkijkt.. maar soms lijkt het zo stil te staan Liefs
Ben erg benieuwd wat de arts gaat zeggen laat je het weten? Je hoort vaak verhalen dat met een prikpil hele lichaam totaal van slag is he Wat aan de andere kant wel is ik had in tijdens de zwangerschap van mn dochter ook de cyste of nja toen werd die ontdekt en ben er wel opnieuw mee zwanger geraakt daarna. Dus dat zou het opzich niet moeten belemmeren. Hoop dat je snel duidelijkheid krijgt!
Ik laat het wel even weten.. Klopt ind.. heb nog nooit zo veel spijt van een beslissing wie ik heb genomen als deze.. Mijn partner had in éérste instantie nooit kinderwens.. wat ik best moeilijk vond en mn toch bij neer gelegd heb.. Ik was altijd aan de gewone pil. Maar nadat ik me vader ben verloren was ik zo van slag en in de war een lange tijd dat ik die steeds vergat.. dat ik toen besloten heb om aan de prikpil te gaan.. vond het héérlijk dat ik niet ongesteld werd.. maar na al die jaren gebeurt er véél met je lijf door al die hormonen.. This nu net een achtbaan daarbinnen... Ik wil mezelf terug..
Vind t erg rot voor je dit allemaal! Hoop echt voor je dat je lichaam snel weer normaal is! Heb jr elke keer lange cyclussen? En wel eventueel een eisprong?
Tot nu toe geen eisprong gehad of kunnen ondekken... Heb voor 1st in augustus wat bloeding gehad toen heel sept weer niks tot eind okt.. toen weer wat bloeding gehad..maar duurde niet langer dan twéé dagen en toen in november ben eerst 5 dagen ongesteld geweest toen 2 dagen niks toen 6 dagen weer en weer 2 dagen niks en toen weer 6 dagen ongesteld dus bijna heel november maand.. en vanaf toen tot nu niks meer..
Jeetje wat onzeker zo zeg Weet niet zo goed wat ik moet zeggen lijkt me zo lastig en frustrerend vooral als je graag zwanger wilt worden. Is er niet eventueel iets waarmee je je cyclus opgang kunt brengen? ( misschien een gekke vraag maar ben daar niet in thuis )
Ben in okt 2016 gestopt.. vanaf daar tot cekers okt 2017 heb ik veel last van mn borsten gehad.. met hier en daar kleine korte onderbrekingen daarvan.. heb lange tijd overdag en snachts met sportbh moeten lopen.. toen paar niks..en nu begint dat ook weer. En ben laatse paar weken echt een emo kip.. kan om bíjna alles wel janken..terwijl ik nooit zo was..als je nu boe roep .jank ik
Jawel.. ik ben al in overleg geweest met gynogoloog.. om evt met clomid te starten.. Maar mn partner die moet dan zn. Je weet wel laten checken.. en dat moet nog.. die moet de stap nog nemen...helaas heb ie daar wat moeite mee. Maar wil hem niet tevel puschen.. zeg maar..
Wat zegt een huisarts of gyn hierover dan? Of is dit wat normaal is naar zolang de prikpil gehad te hebben? Ja snap dat je hem daarmee niet wilt pushen hoop toch dat die dat snel wilt doen voor je zodat je hopelijk dan een normale cyclus zult krijgen en hopelijk snel een klein wondertje in je buik ♡
Ja snap ik je raakt zo het vertouwen in je lichaam beetje kwijt lijkt me. Gelukkig zijn er tegenwoordig toch wel veel mogelijkheden!
@lerana Als je stopt met de prikpil kan het jaren duren voordat je cyclus weer normaal is. Ik meen ergens gelezen te hebben dat het soms wel 3 jaar duurt. Dus heel lang. Wat dat betreft is de prikpil wel de grootste rotzooi qua anticonceptie.
Klopt helaas.. ik had daarin tegen ook gelezen dat er dames binnen een maand tóch gelukt was.. maar zoveel geluk heb ik niet mogen hebben.. Ben ook al 36.. dus klokje tikt
Jeetje dit wist ik niet dat het zo was net het linkje gelezen schrik hier best van! Wat een troep is t ook maar! Ik slikte altijd de pil en sowieso al besloten dit niet meer te gaan doen ook andere anticonceptie hele slechte verhalen over gehoord en dan ook dit weer bah denk dat ik mocht er nog een 2e kindje bijkomen ook daarna niet meer aan een anticonceptie ga