Ik heb vanochtend nog getest en voor 't eerst een duidelijke dikke streep. Ook een clearblue 2-3 weken dat moet wel kloppen daar ik morgen of vrijdag 5 weken zwanger ben. Alleen ik ben zo bang voor bloedverlies ivm eerdere miskramen dat ik altijd met mijn Toiletpapier echt binnen voel. En zag vandaag een streepje lichtbruin door de afscheiding en iets erna roze, rood. Nu direct t weer zorgen. Kent iemand dit?
Jaa met de 2e zwangerschap heb ik bloed verlies gehad en met deze zwangerschaps zelfs heel erg veel. Ik dacht echt dat ik een miskraam had gehad, maar het zit er nog maar ik denk dat juist doordat je met wc papier naar binnen gaat, je het op wekt? Alles is heel goed doorbloed daar binnen. Maar ik snap je angst zeker hoor. Ik hoop voor je dat je een goede zwangerschap krijgt! En een gezond kindje natuurlijk
Dankjewel ❤️ inmiddels niks meer gezien en ga ook niet meer panisch met Toiletpapier naar binnen. Mocht het mis gaan vloeit 't bloed er gewoon uit. Maar ik voel me nog steeds goed, geen krampen. En toch maar even getest en weer een knalstreep.
Fijn!! Ik herken het wel hoor. Ik controleerde ook of er van binnen geen bloed meer zat, maar net wat je zegt , als het mis gaat dan komt het toch wel... hoop t natuurlijk niet voor je! bloed wil je natuurlijk niet zien..
Soms lichtbruin met slijm maar heem weinig 'm. Toch nog ff getest en duidelijk is het wel. Als 't goed is nu 5 weken.