Hallo meiden, Ik weet dat er al ontzettend veel topics zijn over meiden die overtijd zijn maar ik wou toch echt even mijn eigen verhaal kwijt. Ik heb een cyclus van rond de 35-38 dagen. 1x eerder heb ik een cyclus gehad van 42 dagen maar dat is al bijna een halfjaar geleden. Nou zit ik ondertussen op dag 49 en heb ik net een negatieve test terug gekregen. Ik had al eerder getest op dag 42 maar dacht dat dat misschien te vroeg was. Nou heb ik grote vraagtekens over wat ik nu moet doen. Afwachten of naar de huisarts? Ik snap het allemaal niet meer.
Ik zou afwachten. Ik heb het ook gehad en de huisarts wilde toen ook dat ik afwachtte tot de volgende ronde. Blijkbaar zou je lichaam ook een ronde kunnen overslaan. frustrerend he om gek van te worden. Succes
Ik ben ook overtijd, en heb een negatieve test. Mijn cyclus is altijd erg regelmatig en ben altijd stipt op tijd met mijn menstruatie! Ik ga donderdag nog eens testen! Zenuwslopend dit. Ik ben wel misselijk met vlagen, en duizelig. Dus hopelijk gauw een positieve test!
een tijdje geleden heb ik ook een cyclus overgeslagen.. gewoon 28 dagen overtijd.. raar hoe een lijf doen kan!