Hallo allemaal, Nu lees ik vaak dat mensen opeens witte puntjes hebben op...en dat is mij dus niet duidelijk. Is dit op de tepelhof of de tepel zelf. Ik zag dat het een teken kan zijn van zwangerschap dus ben benieuwd! Wie kan mij antwoord geven?
hey ik heb/had ze ook. vorige cyclus kwamen ze na mijn eisprong opzetten en toen ik ongesteld werd werden ze minder, nu heb ik nog een paar witte puntjes op mijn tepelhof.
Ik heb opeens (3 dagen voor NOD) grotere en meer bultjes/puntje op mijn tepelhof. Het zijn er echt veel meer geworden dan normaal! Kan dit een zwangerschapsteken zijn of kan dit ook van een naderende ongi komen? Wie weet dit?
Ze zeggen dat dit een zwangerschapsteken is of kan zijn... de kliertjes van Montgomery. Dit zijn een soort talgkliertjes die de tepel soepel houdt tijdens de borstvoeding. Overigens komt het bij mij nu pas op...
Maar wat zijn die witte puntjes dan juist? Zijn dat de bovenkantjes van die kliertjes? Bij mij zijn dat meestal die kliertjes zelf. Als er witte puntjes te zien zijn dan duw ik daar soms even op en dan komt er wat wit spul uit (beetje zoals een puistje ). Nemen die witte puntjes bij zwangerschap vaak toe? Of is dat nog iets anders?
Ik sta er vol van, net als bij m'n vorige zwangerschappen. Afblijven en niet zitten aan prutsen/uitknijpen of je krijgt er ene ontsteking op (heb ik ondervonden bij de eerste zwangerschap ) En zijn idd de talgklieren die ervoor zorgen dat je tepelhof soepeler blijft.
Ik had ze een weekje voor m'n NOD al, maar is bij iedereen verschillend. Er zijn ook vrouwen die ze helemaal niet krijgen, en er zijn er dan die die krijgen tijdens hun maandstonden.
Ik had beide maar ook toen ik niet zwanger was (kwam wel pas nadat ik was gestopt met de pil). Het verschilt echt per persoon denk ik. Gr, Danielle
ik denk echt dat het bij iedereen verschild ik heb altijd last van die witte puntjes in het begin van de cyclus minder en zo tegen de tijd dat ik ongi moet worden heb ik er meer last van gr romy
hello ik had/heb het ook nu nog steeds toen ik van de week onder de zonnebank ging zag ik er weer 2 kleintjes zitten
Het kan aan mij liggen hoor, maar ik heb altijd witte bultjes op mijn tepels zitten. Waar ik ook in mijn cyclus zit. Hebben meer meiden dat hier? Liefs Hummel.
ik heb ze af en toe sinds ik zwanger ben op mijn tepel en mijn borsten beginnen nu pas een beetje voller te raken