Witte running schoenen

Discussion in 'De lounge' started by prjbt, Jun 16, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. prjbt

    prjbt Niet meer actief

    Vanochtend weer bij de podotherapeut geweest en advies is toch echt om het huis ook op schoenen lopen en niet op slippers (had weer voetklachten).

    Nu heb ik sowieso altijd problemen met mijn voeten (breed, hoge wreef, gevoelig voor blaren op de hielen en kleine tenen).

    Ik heb ontdekt dat running schoenen goed gaan mits ze breed zijn en de binnenzool kan worden vervangen voor mijn steunzool.

    Ik heb nu deze:

    https://www.asics.com/nl/nl-nl/gel-sonoma%E2%84%A2-6/p/1012A922-001.html?width=Standard

    Maar die zijn nu nogal warm. Ben dus op zoek naar zoiets in een lichte kleur

    Iemand tips?
     
  2. Jo79

    Jo79 VIP lid

    May 6, 2007
    25,068
    3,862
    113
  3. Cupcake01

    Cupcake01 Fanatiek lid

    Feb 8, 2016
    2,981
    1,320
    113
    Female
    Misschien niet wat je zoekt maar ik waag een poging.

    Sketchers zijn lichtgewicht schoenen en lopen als wolkjes! Heb zelf ook een paar en als deze stuk gaan koop ik het volgende paar. Vind het fijn mijn andere schoenen, laarsjes af te wisselen met Sketchers
     
  4. Dizzle

    Dizzle Niet meer actief

    Misschien eens naar een hardloop winkel gaan! Asics zijn inderdaad super fijn voor brede voeten, maar het ene model is breder dan de andere.
     
  5. prjbt

    prjbt Niet meer actief

    In Skechers kunnen helaas geen steunzolen

    Ik heb nu onderstaande 2 besteld. Ze mogen altijd weer retour als het niets is..
    https://eu.puma.com/nl/nl/pd/softride-rift-tech-hardloopschoenen-dames/193748.html?dwvar_193748_color=08

    En

    https://eu.puma.com/nl/nl/pd/softride-vital-repel-hardloopschoenen-dames/194357.html?dwvar_194357_color=01

    Als het niets is toch naar een loopwinkel idd maar we wonen in een klein dorpje dus moet er dan echt voor rijden

    Maar aangezien ik er dagelijks veel op loop is het wel belangrijk dat het goed zit.
     
  6. Cupcake01

    Cupcake01 Fanatiek lid

    Feb 8, 2016
    2,981
    1,320
    113
    Female

    O wat jammer!

    Zijn leuke schoenen, vooral de bovenste en de onderste past overal heel leuk bij! Hopelijk passen ze goed en heb je er veel plezier van :)
     
    prjbt likes this.

Share This Page