Dag Meiden, Vraag...ik dacht dat ik afgelopen donderdag mn eisprong zou hebben..vanwege lichte steken en vruchtbaarslijm..Maar nou lees ik als totale leek..dat dat slijm duidt op een aankomende eisprong..en ik denk dat ik die vrijdag heb gehad...onwijze buikpijn/krampen/steken en last van mn onderrug..Nu hebben we donderdagavond geklust...hebben we dat wel juist gedaan...vrijdag niet geklust en zaterdag ook niet..zondag wel weer...die zondag zal niet veel nut hebben gehad... Ow..en die dinsdag voor die donderdag ook.
Zaadjes kunnen wel 2, 3 dagen en soms nog langer blijven leven dus die van dinsdag kan zelfs nog nut hebben gehad. En donderdag ook heel goed, de dag voor de aisprong ben je het meest vruchtbaar.
ik den kzeker dat er zat zijn die op de dag zelf geklust hebben en zwanger zijn geworden. zaadjes doen er ong 8 uur over naar boven komen en je ei leeft 24 uur. dus is goed mogelijk om van dezelfde dag klussen zwanger te worden, je hebt dan overigens veel kans op jongen want die zijn sneller.