Lieve dames, Mijn meissie is al een aantal dagen hangerig en jengelig.. Gisteren had ze wat rode vlekjes dus ik dacht warmte plekjes... Maar vanochtend had ze ook wat bultjes/blaasjes.. Vanavond ongeveer 6 uur 38,4 graden Vanavond later denk half 8- 8 uur had ze 38,1 Ik dacht eerst waterpokken.... Maar nu las ik iets van een vriendin die ergens op gereageerd had, dat die andere meid d'r omschrijving op 6e ziekte lijkt.. Dus ik heb 6e ziekte op google gezocht.. En ik denk dus ook eerder 6e ziekte dan pokken...?? Tips??
Als het waterpokken zijn kom je er snel genoeg achter. Dan zie je morgenochtend meer blaasjes. En morgenavond nog meer. Wat het ook is, beterschap!
Waterpokken beginnen meestal tussen de billen en breiden snel uit en zijn vocht gevulde blaasjes. Zesde ziekte zijn grote vlekken die bovenop de huid liggen. Echt een heel duidelijk verschil! Heb je een foto?
Bij de zesde ziekte heeft je kindje eerst een paar dagen hoge koorts en daarna komen de vlekjes. En dat zijn echt vlekjes, geen bultjes of blaasjes. Dus lijkt me niet de zesde ziekte.
6e ziekte begint eerst met koorts, meestal 3 dagen en daarna komen de vlekjes, op romp en kan ook in het gezicht. Dat zijn geen bultjes en zeker geen blaasjes. Dus denk eerder aan waterpokken.