Rond mijn eisprong heb ik witte vlokken in mijn urine. Ik weet dit omdat ik ovulatietesten gebruik en hierdoor kan ik bijna raden wanneer hij positief zal zijn. Ik heb op het forum ooit de vraag gepost of iemand dit herkent, maar ik krijg alleen reacties als: 'vast een blaasontsteking of schimmelinfectie' Zelf denk ik dat het dat niet kan zijn, omdat het echt alleen maar rond de eisprong is (en ik heb ook nergens last van). Is dit iets wat vaker voorkomt? En waar wordt het door veroorzaakt?
Hoihoi, Dit komt inderdaad vaker voor, dat komt omdat je rond je eisprong meer afscheiding aanmaakt. Dit word door de urine mee naar buiten gespoelt en oogt als witte vlokken. Kan geen kwaad! Imke
Top! Goed om te weten. De reactie duurde zo lang (langer dan andere vragen in elk geval), ik begon me bijna zorgen te maken dat het echt iets heel raars was. Laat die vlokken nu maar weer komen! (net miskraam achter de rug, dus moet even kijken wanneer alles weer normaal wordt)