Daar heb je ook gelijk in... maar pfff die onzekerheid. Dit zou dan de 3e miskraam achter elkaar zijn! Dan ben ik er eventjes klaar mee hoor.. Ik ben wel een opgeblazen pop.. Heb echt een opgeblazen buik.. dat is het enigste! Ben zo benieuwd naar jou echo! Nog 2.5 week toch?
Even een update Gisteren een echo gehad en ik ben nu 6 weken zwanger! Woensdag mogen we terug om te kijken of het hartje klopt♡!
He, jij had natuurlijk weer een echo inderdaad! Het hartje klopte nu nog niet dus? Is ook pas in deze week he dat dat gebeurt. Dus aankomende woensdag alweer een echo? Jij hebt dan al veel echo's gehad zeg. Hopelijk is er dan een mooi kloppend hartje te zien. Heb je er nu wel vertrouwen in?
Gefeliciteerd!!! Fijn dat het tot nu toe goed gaat. Vervelend dat je dan zo onzeker bent he door de miskramen. Duim voor je dat gewoon alles goed gaat. Nog een paar daagjes wachten en hoord je het hartje kloppen . Hoop dat je erna een beetje kan gaan genieten.
Snap je onzekerheid, maar ik lees ook regelmatig van meiden dat bij de miskramen ze allerlei kwaaltjes/symptomen hadden en bij de plakbaby's niets merkte van het zwanger zijn. Fijn dat de echo goed was, duim dat het blijft goed gaan voor je!
Dankje voor de lieve berichtjes! Nog 2 nachtjes slapen en dan hebben we de verlossende echo Haha! Wel of geen hartje! Maar opzich heb ik er wel een goed gevoel bij. Ik zal woensdag of donderdag even een update sturen!
We hebben een kloppend Hartje! Alleen kan ze het nog niet echt meten... de 21 mogen we weer terug komen! Maar iig een kloppend hartje hihi
Nope... ze meette 6.1 maar kan ook 6.6 zijn dus 7 weken.. Maar aangezien dit ook zoiets ging bij de eerste miskraam wacht ik nog even op zekerheid.. Toen was ik 7 weken en zagen we een kloppend hartje maar die klopte te traag. Was doorgegroeid tot 6 weken. Maaaar komt vast wel goed! Hoe is het met jou??
Maar het hartje klopte nu gewoon wel goed? Ja, gaat goed hier! Kijk enorm uit naar de echo komende dinsdag. Hoop dat hier ook alles goed is!
Ja dat weet ze dus niet.. voor 6 weken zou die wel goed kloppen maar voor 7 weken te traag. We zullen t zien! Ik ben iig nu wel echt echt zwanger... Heb net overgegeven.. Bij de vorige nooit gehoeven Hahaha! Oh spannend zeg! Dat is al bijnaaaaaa
N2105 even een vraagje ik zou een inwendige echo krijgen en als ik die krijg ben ik waarschijnlijk 5 weken zwanger en ga dan beginnen met de 6de week. Die echo heb ik dinsdag, zouden ze dan eventueel al wat zien? Bij jou zie je idd duidelijk een kindje echt super!
Hoihoi, Met 5 weken ongeveer heb ik ook een echo gehad, hier heb ik geen foto van. Hier zag ik een klein zwart rondje op de monitor.. de vk zei niets te zien alleen een baarmoeder die klaar was voor een zwangerschap. Verwacht daar nog niet teveel van, ik ben nu als het goed is 7 weken en ook dit kan nog steeds alle kanten op omdat ze niet goed kunnen meten. Is er een rede dat je al zo'n vroege echo krijgt? Die laatste echo is van afgelopen woensdag en ik zou toen in de praktijk 7 weken moeten zijn.. het hartje klopte ook al. Maarrrr... vrijdag weten we meer! Geniet van je zwangerschap!!