Woensdag hoofdpijn, nu positieve zelftest

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door me1989, 4 feb 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    mijn man belde zijn werk om te overleggen omdat C een positieve test heeft.
    Hij is in december gevaccineerd (2e prik) maar mag niet komen werken.
    Dat terwijl hij amper mensen ziet en hooguit bij 2 klanten per dag moet lossen. En die staan er echt niet bij.
     
    Zxcvb vindt dit leuk.
  2. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.013
    14.676
    113
    Vrouw
    Geen booster nog dus? Dan zou hij officieel ook in quarantaine moeten. Maar ik snap goed dat hij toch wil werken. En wat mij betreft zou dat ook prima kunnen hoor. Zeker als je nauwelijks contact hebt met mensen.

    Veel mensen denken het nog tegen te kunnen houden. Maar er zijn overal veel besmettingen, dus komt het niet via jou het bedrijf binnen? Dan wel ongemerkt via een andere collega.
     
    Mapje vindt dit leuk.
  3. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    nee maar hij mag zijn booster nog niet halen.
    Is nog geen 3 maanden geleden.
    Dat vinden we zo krom.
    Maar goed hij hoopt nu besmet te raken dan hoef die zijn booster ook voorlopig niet te halen :roflmao:
     
    Zxcvb vindt dit leuk.
  4. susanne85

    susanne85 VIP lid

    13 aug 2007
    9.807
    866
    113
    Noord Holland
    Mijn man testte gister ochtend positief. 5 dagen na contact met zijn positieve compagnon. Zelf doe ik nu en de kids elke ochtend een zelftest maar op hoofdpijn als hel na geen klachten maar ook nog steeds geen positieve test. Wij zijn beide gevaccineerd met booster en mijn man is alleen flink verkouden. Hopelijk blijft t zo.
     

Deel Deze Pagina