Ohw, wat een ellende! Open, dicht, open, dicht.... Bestaan er koelkastslotjes?? Ben bij de Praxis geweest en daar hadden ze niet zoiets.
Dat probleem hebben wij met de wasmachine en alle lades en kastjes momenteel. Dus ik voel met je mee . @Cygnet: bedankt voor de link! Heb iets heel handigs gezien (bescherming voor het fornuis!).
Graag gedaan! Wij hebben die magneetslootjes in onze keuken. Echt ideaal. Je ziet er niets van en ze zitten echt goed dicht. Zelfs ons bulldozertje krijgt ze niet open!
Die had ik ook wel graag gehad! Heb hier staan boren met van die klemdingetjes, waarvan zoonlief er al 1 kapot heeft getrokken! Ga ze misschien alsnog wel vervangen.
Mocht je ze kopen... (en voor alle anderen die ze misschien wel kopen)... maak de ondergrond waarop je plakt (je kunt ook boren) heel goed vervrij dan blijven ze veel beter zitten. Boren is natuurlijk de ultieme 'vastigheid' maar hier houden ze goed met het pakken
Bij de Ikea heb je ook koelkast strips. De naam hiervan is patrull. Het zijn twee plakkers (die je ook vast kunt schroeven als je dat wil) en een strip met een kliksysteem als slotje. Helaas past het niet bij ons op de koelkast omdat hij te ingebouwd is, maar wel op de buffetkast. Het resultaat: nog steeds rooftochten naar de koelkast (yay platgeslagen aardbeien op de stoffen bank), maar ze jat tenminste niet meer het snoep dat gevaarlijk voor haar kan zijn met haar pindallergie. Edit: link IKEA | Veiligheid | Thuis | PATRULL | Multislot
Dat ziet er wel heel erg handig uit. Zal eens kijken want mijn koelkast word ook regelmatig leeggehaald Voor het gasfornuis heb ik niets. Ik draai het gas uit als ik klaar ben met koken
Wat een ideale winkel, die kinderveiligheidswinkel! Ik ga hier een heel fort bouwen denk ik !!! Wat een rust zullen we dan hebben, hihi.
hmm goede site inderdaad. Ik zie er ook stopcontact 'sleutelpluggen' staan, iemand daar ervaring mee toevallig? Op de babykamer straks, zit het stopcontact recht boven de commode. Een plek waar we in principe de stroom de komende 2 jaar niet nodig hebben. En ik vind de gewone beveiligers vaak maar slecht plakken, ze vallen er nogal makkelijk uit na een tijdje. Dus iemand ervaring met die sleutel-dingen ? Kun je die er niet zomaar uithalen? (zoals ze zeggen?)
Cygnet, ik heb even gekeken op die site, maar hoe werken die magneetslotjes precies, ik snap het niet helemaal En werken die ook in lades?
wij hebben eerst een plastic sluiting gehad voor de koelkast, maar die schoot iedere x los en later ging ie stuk. nu hebben we een rubbere sluiting, je plakt dat op de deur en koelkast een soort dopje waar je de sluiting induwt. helaas is bij ons een stukje gescheurt waardoor ie niet meer werkt, maar alyssa weet dat als dat ding erop zit ze hem niet open mag maken. we hebben hem trouwens bij etos gekocht, maar zag hem laatst ook bij de gamma. liefs doris