ik heb een vraagje over de kleding, vindt het best wel moeilijk, de maten, heb zelf maatje 50 gekocht voor het begin, maar is dat niet te klein , of zal ik nog voor de zekerheid eentje groter meenemen naar het ziekenhuis Vertel jouw ervaring eens hoe dat ging ongeveer de maten van jouw baby. Vb : maand 1: maatje 50 maand 2 maatjes 65 zoiets ongeveer, alvast bedankt, vindt de maten om iets te kopen best moeilijk, gr jacque
Ik zou sowieso maat 50 en 56 meenemen naar 't ziekenhuis, en zorgen dat je van beide maten alvast een paar pakjes hebt. Bij ons was 't zo: Maat 50: de eerste maand Maat 56: de tweede maand Maat 62: de derde maand Maat 68: de vierde maand Maat 74: zit 'ie nu nog in, hij is 5,5 maand. Volgens mij is dit niet helemaal standaard, maar Milan groeit lekker hard. Maat 50 zou ik denk ik ong. 2 - 4 pakjes van halen. Dat heb je zo nog bijgehaald als 'ie dat wat langer aan zou moeten, anders is 't best zonde als 'ie meteen al in 56 zit. Maat 56 zou ik toch wel zorgen dat je ong. 4 - 6 pakjes al in huis hebt. Die heb je volgens mij sowieso wel nodig. Wij hadden van maat 50 6 pakjes, daar hadden we genoeg aan. Maat 56 hebben we denk ik ong. 10 pakjes van, was ook meer dan genoeg. Van de maten daarna hadden we nog meer, maar toen ging ik er nog niet vanuit dat hij binnen een maand weer uit de maat gegroeid zou zijn.
hier gaat het zo: maat 50 : t/m 7 weken maat 56 : t/m 16 weken maat 62 : t/m nu maat 68: gaat ze nu dragen. donique was 3010 gram bij geboorte en 48 cm
Bij kind 1: Maat 50 2 weken Maat 56 6 weken Maat 62 2 maanden Bij kind 2: Maat 50 8 weken Maat 56 gaan we nu aan beginnen.
ik had heel weinig maatje 50 gekocht omdat ze hem ruim 8 pond hadde geschat. ik had 2 broekjes en 1 shirtje. bleek hij met de geboorte 7 pond te zijn en heel smal dus ik heb een week na de bevalling nog nieuwe kleertjes bijgekocht in maat 50. nu was ik gelukkig al weer erg goed te been dus was voor mij geen probleem. omdat hij een lang ruggetje heeft paste hij zowel 50 als 56 goed. 50 is nu zowat volledig verbannen uit zijn kast kwa truitjes. broekjes moet hij wel 50 hebben omdat 56 van ze kon afzakt ( afhankelijk van het merk) ik zou indd gewoon een pakje 50 en 56 meenemen na het ziekenhuis. bij mij is het nu zo maand 1: 50 broekjes & truitjes 50/56 t/m nu: truitjes maat 56 broekjes 50 en soms 56.
mt 50 t/m week 7/8 mt 56 t/m ongeveer 4e maand mt 62 vanaf 5e maand en draagt ze nu nog (ze was afgelopen week bij t CB 66.2 cm en 6920 gram) dit is iets onder t gemiddelde, maar niet veel volgens de CB dame)
Maat 50 heeft ze helemaal niet aan gehad dus begonnen met 56 nu is ze bijna 7 weken en past ze niet alle dingen meer in maat 56 maar sommige kleertjes in maatje 62 zijn nog te groot dus kijk steeds maar wat nog/al past.
maand 1 maatje 50 (en 56 al was dat wel wat groot) nu nog steeds maat 56, sommige shirts worden wat kort dus heb vandaag de shirts van maat 62 in de was gegooid!
Uhm, wij zitten nu (met 5 weken) in shirts maat 62 en broekjes maat 56/62. Maat 50 paste hij eigenlijk nooit, en maat 56 was hij heel snel uit.
ik werk als kinderverpleegkundige en heb gemerkt in mijn werk dat het vooral heel fijn is als er passend mutsje is (en dat zijn vaak de echt kleine mutsjes en niet de standaard musten) en passende sokjes, ook de ienieminies. Belangrijk is dat de kleertjes gewassen zijn (echt je wil niet weten hoe vaak het voorkomt dat ik ze nog uit de verplakking moet halen). Ik zou zeker adviseren om twee of drie pakjes in maat 50 te hebben. Mocht je kindje spugen of iets onderplassen/poepen dan kom je alweer tekort. Groetjes en succes ermee!
Onze dochter had bij de geboorte meteen maatje 56 aan. Ze paste dit aardig, alleen de mouwtjes wat omgeslagen. Nu is ze 6 weken oud en past ze maatje 56 nog maar net. Maat 62 is eigenlijk net wat te groot, dus weer eerst even de mouwtjes omslaan. Het verschilt ook heel erg per kleding stuk, ligt er net aan hoe het valt.
Ja hier ook, hangt er vanaf hoe het valt. Maar bij Kick is het zo: tot en met week 4: truitjes soms 50/56, broekjes 56 vanaf 4 weken: truitjes 56/62, broekjes 62 Maar die van ons heeft ook erg lange benen, was op de echo al duidelijk te zien. Ik heb dus ook geen 50 gekocht en het was ook niet nodig.