wonderolie

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door linda84, 2 okt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. linda84

    linda84 Fanatiek lid

    3 sep 2006
    4.383
    36
    48
    Mijn vk gaf me het advies om wonderolie te gebruiken vanwege mijn obstipatie. Lactulose helpt niet meer.
    Weet iemand hoe lang het duurt voordat het middel werkt ?
     
  2. Harmless

    Harmless Fanatiek lid

    14 okt 2006
    1.986
    0
    0
    Zuid-Holland
    Heeeeeeeeeeeeeeeeeeel rap.... Ik kreeg het advies dit te gebruiken van de vk omdat ik overtijd liep en er compleet doorheen zat. 1 eetlepel 's avonds en in om 0.00 uur begonnen de weeeen.
    Max. een paar uur waarschijnlijk. (Je hoeft niet bang te zijn dat het bij jou je bevalling opwerkt. Je lichaam moet klaar zijn voor een bevalling voordat enige 'trucjes' werken. Maar als je lichaam er wel klaar voor is.....)
     
  3. linda84

    linda84 Fanatiek lid

    3 sep 2006
    4.383
    36
    48
    Het middel heeft geholpen nu 2 uur na inname ! Helemaal super. Gebruik het ook niet om de weeen op te wekken maar puur voor mijn ontlasting. Heb 3 eetlepels op. Op advies van de vk bahh wat is dat vies he !
     

Deel Deze Pagina