dank jullie wel ladies . Bird hoe is het gegaan ?? @kees opzich klopt het wel dat er "geen" rede is voor die echo, behalve dan dat het mij (als alles goed is) erg geruststeld...vind ik reden genoeg
Ik zou ook liever gister als morgen een echo krijgen. Maar aan de andere kant als je zo vroeg al een hartje hebt gehoord en je baby "gezien" heb en het gaat dan ng mis in die paar resterende weken tot je "veilig" bent lijkt me dat ook erg moeilijk. Het blijft hoe dan ook een klap. Maar met zo'n instelling duren die 2 weken nog langer dus ik blijf gewoon vrolijk positief Fijne avond
Helaas aan mijn kant ook geen goed nieuws... Zou vandaag 9 weken en 2 dagen zijn maar het is gemeten op 8 weken en 2 dagen en geen hartslag. Maandag of dinsdag, ligt aan werk, terug voor een extra echo en als t dan nog niet goed is...wat een hele kleine kans zou zijn...dan doorsturen naar gyno en dan kijken voor pillen of curetage.
mij hebben ze ook een week terug gezet..... heel vervelend om da te horen. maar voor jou lijkt het nog erger! hoe gaat het ket jou en je vriend na dit nieuws?
Jeetje birds, echt heel naar nieuws! Vind het echt heel vervelend voor jullie. Dit is wel een klap in je gezicht. Heel veel sterkte meis! Dikke knuffel.
goede avond dames, vandaag de echo gehad en alles is goed hartje klopt en ben op 8 weken en 1 dag gezet, dat klopt waarschijnlijk wel. onze garnaal is nu 1,6 cm. Op de foto is hij/zij goed te zien. Ik ben helemaal op mijn roze wolk
Wat een mooie echo besjes! Ik kan me helemaal voorstellen dat je op een roze wolk zit! Hier: Eindelijk weer een beetje beter, al hoest ik nog wel heel veel en dat is dan weer niet zo'n hele goede combinatie met de misselijkheid. Maar goed ook dat komt wel weer goed. Dit weekend niet veel op het programma alleen vaderdag zondag natuurlijk. Dus kunnen we weer heen en weer rijden tussen mijn schoonvader en vader haha. Gaan jullie nog iets leuks doen dit weekend?
Gelukkig dat het weer wat beter gaat Annabel @birds, hoe is het met jullie? Hier stond van alles gepland voor het weekend maar er is een verjaardagsfeest wat niet door gaat dus nu opeens een rustig weekend. Misschien morgen met de kleintjes even naar de speeltuin als het weer een beetje mee zit en zondag natuurlijk vaderdag. De kleintjes hebben op de crèche al wat leuks geknutseld voor papa en ik heb nog een klein cadeautje gekocht. Nu moet ik ook nog even wat voor m'n eigen vader regelen
net de intake gehad!! heel fijn gesprek gehad! aankomende donderdag hebben we onze tweede echo. die zou eigenlijk in de week van de 24e zijn Maaaaaar.... dan zijn we in berlijn! dus mogenwe a.s. donderdag komen heb er echt veel.zin in! als.mijn vriend thuis is vanavond praten over de nekplooimeting waar we het vandaag over hadden met de verloskundige... en ze heeft me een.tip.gegeven tegen de misselijkheid.. gemberthee! vandaag meteen even halen als.ik ga werken!
Besjes wat een mooie echo! Gefeliciteerd!! En sterrentje wat fijn dat je die 2de echo volgende week mag hebben!! En die nekplooimeting daar had mijn Vk het ook over moest zelfs iets tekenen. Als de echoscopiste ziet dat die abnormaal is of we het dan goed vinden dat ze dat aan ons verteld. Iedereen alvast een heel fijn weekend gewenst. Mijn vriend heeft het hele weekend nachtdienst dus hier helemaal geen plannen
vl en ik hebben besloten geen nekplooi meting te doen. het enige wat je daarmee opschiet is dat je het weet en wij willen ons babytje niet weg laten halen.
Ja dat is waar.. Net zoals bij de combinatie test al is die nog vager om dat je alleen een kansberekening krijgt die niet eens op je huidige zwangerschap van toepassing hoeft te zijn.
ja daarom! wij hebben zoiets van laat maar... mocht er iets mis zijn met de baby dan merken we dat als hij geboren is
Idd!! Heb je de gembethee al geprobeerd trouwens? Ben benieuwd of het helpt Fijne avond in ieder geval
hadden ze niet bij.de supermarkt..... ik ga morgen.met mijn moeder naar de babycentrum kijken of ze het misschien daar hebben en anders naar een kruidenwinkel
Wij hebben bij de vorige zwangerschap ook geen nekplooimeting gedaan en gaan dit nu ook niet doen. Ze gaven bij de echo wel aan dat ze het zouden zeggen als er echt een verdikking zou zitten. Nou ja dit was niet het geval. Hebben jullie nog iets leuks gedaan met vaderdag? Wij zijn bij mijn ouders en schoonouders geweest. Verder was daar de broer van mijn vriend en die weet nu ook samen met zijn vrouw dat we zwanger zijn. Ik heb dit weekend vooral veel geslapen, ik was zo ontzettend moe en misselijk. Fijne dag allemaal!