Ik heb een vraagje, wij hebben best een leuke woning, maarh ij staat zo vol, wij zijn hier aardig overhaast in gaan wonen maar nog nooit echt logisch over de ruimte gedacht, nu speelt het wel een rol en willen wij meer ruimte creeren. Zoals alles nu staat is het nog onlogisch en niet praktisch, het oogt ook rommelig. Mijn vraag is dus, zou iemand willen kijken naar de plattegrond. http://images.funda.nl/valentinamedia/009/213/688.pdf En ideeen geven ofzo, iets waardoor het mooier lijkt, ik zal kijken of ik de boel kan bewerken op de pc zodat je kunt zien hoe het er nu bij staat.
Floorplanner Login | Floorplanner - De makkelijkste manier om interactieve plattegronden te creëren en te delen.
Mijn advies is alles zoveel mogelijk wit. Dichte kastjes (grote ruime kasten kun je veel in opbergen en dat werkt goed tegen chaos) en een hoekbank met 1 of 2 stoelen. De hoekbank oogt strak en netjes, en de stoelen kun je net zo neer zetten als je zelf wilt. Met een 2zitsbank en een 3zits word dat lastiger. Ook oogt een kamer groter als er een grote spiegel hangt.
ik kan je plattengrond niet openen want dan blijft mn laptop vastlopen. wij hebben niet zo een hele grote woonkamer dus we hebben gekozen voor "grote meubels" als je van die kleine kastjes en dingetjes overal gaat neerzetten en hangen lijkt je woning al gauw rommelig en vol. wij hebben dus 1 grote kast gekocht waar alles in kan ( die van de ikea met al die vakjes) een grote eettafel. een normale salontafel..wel een lage en ook een tv meubel ongeveer even hoog als de salontafel. het ziet er ruim uit en we kunnen alles kwijt. ow en we hebben idd ook een hele grote spiegel hangen
Lichte kleuren inderdaad voor muren en daar niet te veel ophangen. Niet te veel meubels, wij hebben bijvoorbeeld geen salontafel en ik mis dat ook niet. Spiegel hebben wij ook... En bij ons staat de rechthoekige eettafel met de kopse kant tegen de muur. Maar eerlijk gezegd hebben wij best een flinke woonruimte maar ook dan hou ik van het gevoel van ruimte...
Idd veel wit en een hoekbank veel kastruimte met dichte kasten Wij hebben ook een groot dressoir met een grote spiegel er boven
Idd grotere meubels is wel belangrijk. Van kleine meubels (en dus meer) lijkt het nog kleiner. Lichte kleuren gebruiken en idd niet teveel aan de muren hangen. Wij hebben ook een redelijk kleine woonkamer, en daar staat ook niet zoveel in. Een wit tvkastje, witte salontafel, witte schouw, witte eettafel en een witte buffetkast. Witte gordijnen hebben we ook. De muren zijn gebroken wit en 1 muur is cremekleurig gestreept behangen. Boven de schouw hebben we een grote spiegel, scheelt idd ook veel! En 2 grote banken. Meer hebben wij niet in de woonkamer staan, en het oogt véél ruimer als bij onze buren bijv die overal kleine dingen hebben staan.
hoe lullig het ook klinkt, grote hoekbanken enzo kan momenteel financieel niet, wij hebben met de bouwvak een loongat van 2 weken, ondanks dat we overal op voorbereid zijn, alles geregeld is, ook kwa huur met de makelaar mochten we een maand extra al betalen, is het voor ons een te groot risico om nu echt grote dingen te gaan kopen. Vanaf augustus kan het weer.