Ik heb een bos met foam bloemen maar ik vind het helemaal niet mooi.. Het mist iets maar ik weet niet wat.. Iemand hier die 'ervaring' heeft met boeketten maken van foam bloemen?
Geen ervaring met boeketten, heb wel foam bloemen in bloempotten met een klimop-plantje gehad. Erg leuk! Helaas is de klimop dood haha
Ik heb een enorme grijze vaas gekocht met leuke kunstbloemen, voor in ons nieuwe huis, alleen staat het momenteel in dit interieur (tijdelijke woning) als een vlag op een baggerschuit. Over 2 maanden ben ik verhuisd en dan ga ik dit topic overspoelen met foto's van mijn nieuwe interieur. Tot die tijd lees ik nog even mee en doe ik soms nog wat ideeën op.
Leuk gedaan, Debke. Is dat plakplastic? Hier geen nieuwe dingen. Ik ben al wel aan het verzamelen voor de 'herfstlook' van mijn huis.