Zwanger?! Zwanger!

Discussie in 'Ik ben zwanger' gestart door Miek86, 21 dec 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Miek86

    Miek86 Actief lid

    18 dec 2013
    113
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo allemaal,

    Ik had dit verhaal eerst bij het voorstelrondje, maar vond het hier toch beter passen, dus ik combineer het even met een introductie en een mededeling als jullie het goed vinden!

    Ik ben 27 jaar en eind oktober gestopt met de nuvaring. Ik woon samen met mijn vriend (gehuurd) en we hebben onlangs een huis gekocht. We hoopten voor het eind van volgend jaar zwanger te zijn. Ik werk fulltime, studeer ernaast en er staat een verhuizing voor de deur. We hebben expres ruim de tijd genomen om te 'oefenen/klussen' omdat we om ons heen veel bevriende stellen hebben die gemiddeld 1 tot 2 jaar bezig zijn zwanger te worden.

    maar tot onze grote verbazing bleef mijn menstruatie uit begin deze week..... Ik dacht eerst nog dat het te maken had met het stoppen van de ring, dat het allemaal onregelmatig zou zijn, maar voelde me echt anders. Daarom afgelopen woensdag een test gedaan en ja.... Een dikke vette plus in het venster. Het nieuws dringt langzaam tot ons door; we zijn zwanger!! Ben wel nog een beetje onzeker want je hoort zo vaak dat het misgaat de eerste weken...Uiteraard moet ik daar niet vanuit gaan en tussen de misselijkheid door vooral proberen te genieten van dit wonder en uitkijken naar onze eerste afspraak bij de vk! :) maar dat duurt nog een kleine maand, pfff!!

    Xxx
     
  2. wendy339

    wendy339 VIP lid

    27 okt 2010
    9.739
    1.060
    113
    Dat word een turbulent, leuk en spannend 2014 voor jullie! Genoeg om op de klinken aankomende oudejaarsavond! Gefeliciteerd!
     
  3. JJaylinn

    JJaylinn Bekend lid

    19 dec 2013
    517
    0
    0
    NULL
    NULL
    Van harte met het goede nieuws! :)
     
  4. pien25

    pien25 Fanatiek lid

    2 dec 2008
    1.272
    0
    0
    Wat leuk! Gefeliciteerd!
     
  5. Miek86

    Miek86 Actief lid

    18 dec 2013
    113
    0
    0
    NULL
    NULL
    @wendy339, dankjewel! Ik heb vanmiddag al alcoholvrije chardonnay ingeslagen ;)!!

    @JJaylinn: bedankt, jij ook van harte gefeliciteerd! Ik zie in je banner dat je ook pas net op de hoogte bent?!

    @pien25, dankje! Jij succces met de laatste maandjes!!
     
  6. JJaylinn

    JJaylinn Bekend lid

    19 dec 2013
    517
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Miek86 Eergister eerste positieve test in onze handen na 9 maanden! We zijn zoooo blij :D
     
  7. FallenAngel

    FallenAngel Bekend lid

    23 jun 2010
    604
    10
    18
    Gefeliciteerd Mieke! Je verhaal klinkt me erg bekend in de oren. Zo ging het bij onze eerste nl ook (huis gekocht, kan wel ff duren voor het "raak" is, nog veel in huis moeten doen en patsboem eerste ronde zwanger). Dus ik denk precies te weten hoe je je voelt haha. Ontzettend blij, maar ook reuze overdonderd dat die uk blijkbaar grote haast heeft :D)

    Geniet ervan!!
     
  8. Miek86

    Miek86 Actief lid

    18 dec 2013
    113
    0
    0
    NULL
    NULL
    Yeah, super!!! Geniet ervan!
     
  9. Miek86

    Miek86 Actief lid

    18 dec 2013
    113
    0
    0
    NULL
    NULL
    @FallenAngel, ja helemaal waar! Er komt een drukke periode aan, komt goed! We krijgen 1 maart sleutel en kunnen dus vrijwel meteen de kinderkamer inrichten :)!Jij ook nog gefeliciteerd trouwens met je tweede zwangerschap!
     
  10. FallenAngel

    FallenAngel Bekend lid

    23 jun 2010
    604
    10
    18
    Dank je! Moet er nog veel gebeuren aan jullie huis? Wij zaten wel al net in ons nieuwe huis toen ik zwanger bleek; gelukkig was de bovenverdieping al klaar. En de muren van de toekomstige babykamer hadden we goedkoop wit gehouden haha.

    Helaas moest de onderverdieping nog wel tijdens de zwangerschap, ik was toen een maand of 5, zat in de ziektewet, kon niet helpen en heb wekenlang snotverkouden op zolder gewoond. Dat was niet bepaald een aanrader, dus zorg dat je de klussen slim plant ;)
     
  11. Miek86

    Miek86 Actief lid

    18 dec 2013
    113
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oooh, dat zal toch best wel stressvol zijn geweest? Niet ideaal idd, maarja, het blijft een luxeprobleem!
    Gelukkig is het huis zo goed als af, alleen een likje verf! Mijn vader is schilder, dus na 1 of 2 weken kunnen we al gaan inrichten als het goed is :). Dus dat valt reuze mee! Kijk meer op tegen mijn HBO studie die naast mijn fulltime baan volg de avonden en weekenden. moet in april beginnen aan mijn scriptie... :(. Maarja, misschien juist wel relaxed tijdens mijn zwangerschapsverlof, áls ik me goed voel uiteraard! We zien het wel hoe het verloopt en anders zet ik de studie on hold. Maar toch ook een lekker idee als ik deze voor de zomer heb afgerond en daarna lekker kan genieten!
     
  12. MMMmeisje

    MMMmeisje Fanatiek lid

    22 aug 2013
    1.296
    2
    38
    Gefeliciteerd! 2014 gaat en druk maar vooral een prachtig jaar worden voor jullie!
     
  13. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    Gefeliciteerd!!
     
  14. wish01

    wish01 Fanatiek lid

    11 dec 2012
    3.018
    295
    83
    brabant
    Gefeliciteerd! Geniet van je zwangerschap!
     
  15. FallenAngel

    FallenAngel Bekend lid

    23 jun 2010
    604
    10
    18
  16. Steeciaantos

    Steeciaantos Fanatiek lid

    28 okt 2013
    1.554
    0
    0
    Limburg
    Gefeliciteerd!!! :D :D :D :D :D
     
  17. Pianootje

    Pianootje Actief lid

    19 dec 2013
    279
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Miek en de rest,

    Ik ben ook 27 en woon een jaar samen met mijn vriend.
    Ook ik ben eind oktober gestopt met de pil, we hebben 1 cyclus veilig seks gehad ivm foliumzuur en ontpillen en daarna onbeschermd. En ja hoor, meteen raak! Gister ook nog ter bevestiging een cb test gedaan. Dat was voor ons wel dé bevestiging! Nu super blij en proberen niet stil te staan voor als het niet goed gaat. Je weet dat het kan, maar ik denk dat je er niks aan hebt om daar constant rekening mee te houden. Dus gewoon lekker genieten van alles en uitkijken naar alles wat komen gaat!
    Wij hebben trouwens dinsdagavond 14 januari onze eerste afspraak bij de verloskundige.
     
  18. Miek86

    Miek86 Actief lid

    18 dec 2013
    113
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey Pianootje! Leuk leuk, we hebben veel overeenkomsten haha. Jij ook van harte gefeliciteerd en je hebt gelijk, idd zoveel mogelijk genieten en van het positieve uitgaan!
     
  19. Pianootje

    Pianootje Actief lid

    19 dec 2013
    279
    0
    0
    NULL
    NULL
    Is helaas van korte duur geweest. Gister een miskraam gehad.
    Ook nog eens een enorme cyste ontdekt waar de gynaecoloog naar moet kijken. Gatver..we hadden zo'n blij gevoel en zo'n zin in dit nieuwe jaar. En nu is al die vreugde in één keer weg en omgeslagen in onzekerheid en toch een beetje een teleurstelling. Hopelijk kan ik weer snel op dit forum komen vertellen dat ik weer zwanger ben.
     
  20. Miek86

    Miek86 Actief lid

    18 dec 2013
    113
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ha meiske, had het gelezen, heb gereageerd op het groepsforum. Nu aan jezelf en je gezondheid denken, dat is nu alles wat telt. Heel veel sterkte, je mag me altijd pb'en als je even wil luchten! Ik hoop je desondanks toch weer gauw hier te mogen verwelkomen! Xxx
     

Deel Deze Pagina