Ik heb de eerste 3 maanden van de zwangerschap foliumzuur van actavis geslikt. Deze heb ik al die tijd met melk ingenomen omdat ik van water moest overgeven. Nu hoor ik net van iemand dat ze had gelezen dat je foliumzuur niet met melk mag innemen ivm eventuele verminderde werking door de melk. Nu kan ik dit nergns terug vinden en ook in de bijsluiter op onternet kan ik hier niks over vinden. Wie kan mij hier meer informatie over geven? Want maak me toch wel zorgen nu. En zijn er misshien meer mensen die hun foliumzuur ook met melk in hebben genomen?
Heb ik ook gedaan hoor! Zelfde probleem, op aanraden van de huisarts toen met zuivel in gaan nemen en dat doe ik met m'n vitaminen nu nog.
hoe het met foliumzuur zit weet ik niet, maar ik mag mijn schildklier medicatie inderdaad niet met zuivel tegelijk nemen, en ook ijzertabletten en zuivel gaat niet samen. van vitaminepillen heb ik dat nog nooit gehoord. Hier staan alle mogelijke interacties met foliumzuur: Folic acid Drug Interactions - Drugs.com als er voedsel interacties zouden zijn, dan zouden die daar ook bij staan.
Ik deed het gewoon met een beetje water of vruchtensap.. was voor mij een kleine moeite om beetje water te pakken naast mn melk en weet je zeker dat je het goed doet
foliumzuur samen met zuivel geen probleem. In zuivel zit van nature zelfs foliumzuur. Voor iijzertabletten is zuivel niet handig omdat het dan niet goed opneemt. Ijzertabletten kan je het beste met vitamine C innemen, ( bv. jus orange)
Van een apotheker hoorde ik ooit dat heel veel medicijnen juist beter worden opgenomen als je ze inneemt met melk. Vraag het anders gewoon even na bij je arts of apotheker, die weten heel goed voor welke medicijnen dat geldt.
Ik kauw er zelfs op en al mijn waardes zijn prima en ik heb een enorm idioot dieet! Eet veel groene groentes en cornflakes enorm rijk in dolium zuur!