Hoi Dames Beetje rare vraag misschien, ik heb PCOS word dus maar weinig ongesteld, nu slik ik al een 8maanden de pil en werd elke keer netjes na 2 dagen ongesteld, nu ben ik zondag gestopt en ik verlies alleen maar veel slijm terwijl ik dat nooit heb, vorige maand had ik dat ook al! Wat zou het kunnen zijn? Ben wel 2x mijn pil vergeten! Zou ik zwanger kunnen zijn?
dat is maar op 1 manier om te weten te komen en dat is testen Ik zou gewoon een test halen bij kruitvat heb je er 2 voor 5 euro dat is niet zo duur maar ver betrouwbaar. Als je de pil vergeten bent en seks gehad heb kan het zijn maar het hoeft niet
Bij de pil word je nooit ongesteld. Je krijgt namelijk geen eisprong. Alleen als je de pil bent vergeten dan kun je zwanger zijn. Even testen dus.
Nou door de pil werd ik normaal elke maand ongesteld hoor haha! Ik ga vanaf deze maand er ook mee stoppen, en ga vanavond maar even een testje halen
Spannend... Laat je het even weten? Het is jullie enorm gegunt, na zo'n lange tijd al een kinderwens. Succes!
staat volgens mij verkeerd dit topic.. Maar om antwoord te geven op je vraag: 1 manier, en dat is testen!!