Zo ronde 3 gehad, mijn menstruatie zou ik dinsdag verwachten... Maar, ik heb ovulatie testen gehad, heb een cyclus van 21 dagen... Last gehad van vlagen misselijkheid, vermoeid zijn, krampen buik en rommelende darmen... En dan toch bij het afvegen rood bloed. Niet veel maar ja wat is het? Toch een vervroegde menstruatie of kan het nog een innesteling zijn? Rondom maandag zou het eitje ingenesteld moeten zijn... Wie heeft er raad? Heb wel testen liggen maar heeft het nut?
Wanneer heb je je eisprong gehad dan? Was je ovutest toen goed positief? Op welke cyclusdag zit je nu? Waren je laatste cyclussen allemaal standaard 21 dagen of niet?
Hoi, mijn ovulatie test was rond 3 dagen ervoor wel zichtbaar ja, was zo'n dipstick. Mijn cyclus is inderdaad 21 dagen hiervoor ook. Daarom verbaasd het me dat ik nu al op dag 17 ongesteld word. Daarom vraag ik me ook af of dat wel kan, het lijkt steeds sneller achter elkaar te komen. Dus ja weet jij het?
ja gooi er een goedkope test tegen aan of een ovutest als je het echt zekr wilt wete, die WIL (hoeft niet altijd maar vaak wel) nog welleens posi wezen bij een zwangerschap.
Even een testje doen inderdaad, desnoods zondagochtend even. Mocht het een innestelling zijn, dan zou je dan haast wel iets moeten zien op een zwangerschapstest.
Je hebt 3 kids, komop zeg, dan weet je nu toch wel zo langzamerhand hoe het werkt?...... Laat je niet gek maken door je hormoonhuishouding
Je kan ook rood bloedverlies hebben rond je eisprong. Misschien kan het hier nog van zijn? En van een innesteling inderdaad ook mogelijk. Hopelijk heb je snel duidelijkheid!
Maar een cyclus van 21 of 17 dagen is toch (veel) te kort om zwanger te raken? Dan heb je toch ook een hele korte lutale fase of niet?
ik heb ook een 'vage bloeding' gehad en die duurde een halve dag..het kan ook een 'doorbraakbloeding' zijn zeggen ze maar weet niet of dit van jou op toepassing is al kan het altijd wel voorkomen. ik denk dat als je ongi niet echt helemaal doorzet je altijd idd even een testje kunt doen, en hoef je je niet al te zorgen te maken denk ik, en ik zou mocht het wel doorzetten met je lijstje met cyclussen even langs de ha gaan voor de zekerheid, al is het alleen maar voor je eigen rust. succes!
Dames dank voor de reacties. Het gekke is na dat beetje bloed van gisterenmiddag is er niks meer te bespeuren. Mijn ovulatie testen waren nooit echt kei donker, ik heb maar 2 dagen een wat donkerder streepje gezien. Zo omstreeks vorige week. Maar ja als het zo blijft dan is het misschien toch een verlate innesteling? Vanaf wanneer kan ik dan testen als gisteren die innesteling was? Enne, al heb je 6 kinderen, je lichaam reageert altijd weer anders. Ben nog steeds geen ervaringsdeskundige