@ Samm.. ik zie iets op de test. Hetzelfde streepje als ik al een aantal dagen heb. Alleen krijg ik het niet op de foto! Vanaf 5 dpo blijf ik deze streepjes op mijn test houden.. Heb je al een duidelijkere test misschien? Zo niet... ben je niet gek, ik zie het, en ik heb ze zelf ook vandaar dat ik denk dat deze testen veranderd zijn, normaal nooit last mee gehad.
Nou nog niks hier.. Was met moeders boodschappen doen dus kon geen testen halen, misschien maar beter zit nu op cd 31, als er woensdag nog niks is ga ik nog n testje wagen.
Hahaha! Manlief zegt dat ik veel eet de laatste dagen, maar ik heb wel een pukkel op m'n kin, dus ik heb zelf ook geen idee wat er gaat gebeuren denk dat ik maandag toch maar vast 2 v5 ga halen..,
Hoi Sam, ik had van de week precies dezelfde testuitslag als jij. Ik dacht toen echt dat ik heel miss zwanger zou zijn. Volgende dag een clear blue digitaal omdat k2v5 op was. Die gaf aan niet zwanger. Omdat ik toch wilde kijken of k2v5 donkerder was geworden heb ik bij een andere kruidvat de test gekocht. Vanochtend een omowitte test Ben benieuwd hoe dit bij jou afloopt..
Hè beertje1985 Jammer dat er geen streepje bij was gekomen, ben je al overtijd of is er nog hoop deze ronde? Ben toch bang dat ik mezelf voor gek zit te houden, nu ik n pukkel heb en heb ook hoofdpijn gehad vandaag. En t gemene is dat mijn 2 vriendinnen allebei in rond 1 meteen zwanger zijn! Ben blij voor hun hoor, wou alleen dat ik ook zo vruchtbaar was.. Vriendin nr 3 is gister bevallen dus nog meer baby kriebels hier hihi
Hoi Samm, Ja, dit is eigenlijk mijn eerste ronde. Ben al eerder dit jaar een keer met de pil gestopt, maar toch weer begonnen, omdat ik toen begon te twijfelen of ik het echt wilde. Nu weet ik het zeker en ik zit nu op dag 31. Nog steeds niet ongesteld, maar heb geen sypmtomen. Ik heb wel steeds het gevoel alsof ik ongesteld moet worden, maar dat heb ik al ruim een week. En toen precies dezelfde test als jij! Maar daarna omowit. Heb je al overnieuw getest?
Heey allemaal, nog niet opnieuw getest maar heb dan ook geen testen in huis vanmiddag boodschappen doen en langs kruidvat voor 2 v5. Inmiddels zit ik op cd 33.. Kan nog alle kanten op dus.. M'n eerste cycles na de bevalling was 39 dagen, die daarna weet ik niet meer maar iets korter was het wel. Welk tijdstip zal ik de test doen? Gewoon na12 uur niks meer drinken en dan na de boodschappen? : p
gewoon als je thuis komt van de boodschappen.ik heb altijd smiddags getest en die waren echt heel duidelijk.bij mijn zoon teste ik de 1 ste keer smorgen die was negatief en smiddags knalde de streep er af haha dus ik zeg gewoon testen