Wordt de test nog donkerder?

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by Konijn, Jan 22, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Konijn

    Konijn Niet meer actief

    Gefeliciteerd met je zwangerschap!

    Moeilijk is dat, zoveel miskramen. Ook zo vroeg dus. Ik hoop voor je dat het goed blijft gaan. Maandag is al geweest inmiddels. Was alles goed?

    Het is dus voor jou ook de derde. Gek he? Dat het zo spannend blijft. Terwijl je inmiddels toch al wat ervaring hebt. En je heel goed beseft hoeveel geluk je al hebt. Een zwangerschap en alle onzekerheid doet zoveel met je. Zeker als het niet helemaal loopt zoals je dacht. Die miskramen maken het zo moeilijk om vertrouwen te hebben. Terwijl dat ook zonder dat al zo moeilijk is.
     
  2. Brilli

    Brilli Actief lid

    Oct 23, 2014
    293
    57
    28
    Hartstikke mooie testen!! Gefeliciteerd!

    Maar je krijgt met 8 weken dus nog geen echo?? Das ook raar zeg, hier gelijk met 8 weken consult en gelijk echo.

    Met jouw geschiedenis vind ik het heel vreemd dat de 1e echo pas met 10 weken gedaan wordt! Zou zelf echt niet tot 10 weken kunnen wachten. Anders gewoon een echobureau bellen, daar kan je altijd terecht.
     
  3. Beeb87

    Beeb87 Niet meer actief

    Ik zou echt vragen om een vroege echo.
    Bij een echo tussen de 6 en 7 moet er al een kloppend hartje te zien zijn.

    Zou anders gewoon een andere vk bellen.
    10 weken vind ik erg laat.

    Mijn eerste echo was met 7+2.
     

Share This Page