Hey meiden, ff een vraagje, Ik wil graag ovutesten gaan gebruiken, maar heb geen id welke ik het beste kan nemen.. weten jullie het? alvast bedankt liefs X C.
Dank je wel voor je antwoord.. Ik had al op verschillende sites gekeken waar ze die dingen verkopen 8) liefs X C.
Hai, ook ik gebruik ze van sensitest en ik vind ze perfect. Kan mn eisprong zo heel duidelijk vinden! Zijn ook niet duur!
Ik vind clear blue digitaal het fijnst. Je krijgt een smily wanneer het zover is... Duidelijker kan niet
ohja, vanavond weer dik posi met sensitest en toen daarna eentje van cb digi gedaan. was benieuwd en dan weet je het idd zeker. Zijn wel heel veel duurder maar ja. Enne die gaf een mooie smiley. dus ik ga zo wat anders doen dan hier hangen haha
ik heb ook sensitest, vindt die in de winkel simpelweg te duur. Gisteren voor 17.00 besteld, vandaag in huis! en voor een smiley hoef ik geen weet ik et hoeveel euro neer te tellen, dan kijk ik wel naar mijn kat met z'n smile op zijn gezichtje, onbetaalbaar geintje.. heb alle winkels afgelopen maar kon niet goedkoper vinden dan via de sensitest site
en ze zijn heel goed hoor van sensitest. Alleen heb ik ze nog nooit de dag erna binnen gehad. Nu 3 keer besteld en elke keer voor 17:00, maar kreeg ze dan toch nog dagje later. Maar ook dat valt mee!
ik gebruik nu ook babyboom testen voor de 2e ronde, ik vind ze tot nu toe goed, heb vorrige ronde hel duidelijk mijn ei kunnen vinden
Ik gebruik al 3 rondes de ovulatietesten van babyboomshop! Deze bevallen mij erg goed. Ik kan er duidelijk mijn ei mee vinden! Dus ik kan je deze zeker aanraden!
Ik gebruik de testen van sensitest! Inderdaad goedkoop en ze doen het prima, er is een duidelijk verloop te zien in de cyclus, vooral een duidelijke aanloop naar ei toe!