Vriendschappen voor mezelf heb ik voldoende, maar ik mis het zo dat we bijna nooit iemand over de vloer krijgen om te borrelen en lekker te eten. Andersom worden wij ook nooit ergens uitgenodigd. Een stel wat vlakbij woont heb ik drie weken geleden uitgenodigd maar ze moesten overleggen wanneer ze kunnen want druk druk druk. We kunnen Super met elkaar en tussen door op verjaardagen dikke lol met ze, maar van afspraken komt niets. Ze gaan alleen wel bij anderen eten terwijl die ze later hebben gevraagd. Ik vraag me soms echt af waar het aa. Ligt dat er hier bijna nooit iemand komt. Wij zijn aardig gastvrij en sociaal. En als ik facebook moet geloven zijn wij de enigen die dat soort vriendschappen niet hebben. Hoe gaat dit bij jullie?
Wij hebben veel gezamenlijke vrienden vaak van den van beide naar gezamenlijke vrienden gegroeid. Het scheelt denk wel dat wij een relatie hebben sinds mijn 17e dus dan kunbjebook nog makkelijk veel samen opbouwen. En mijn vriendinnen kunnen ook gewoon goed met mijn man opschieten. Spreek ook wel alleen met ze af maar ook samen. Net hoe t uit komt
Ja dat lijkt mij dus ook super leuk. We hebben wel leuk contact met 3 stellen, maar 2 daarvan wonen echt ver bij ons vandaan, dus dan spreek je niet zo snel af en zeker niet spontaan. Maar met dat andere stel wat in dezelfde stad woont hebben we normaal echt heel goed contact en eigenlijk pas sinds een jaar ofzo dat het wat minder wordt. Geen ruzie, maar we zien elkaar gewoon minder. En we hebben allebei wel de intentie om af te spreken, hebben allerlei plannen, maar er komt nooit iets van. Maar het doet dan wel erg pijn als ik hoor dat ze wel bij andere vrienden gaan eten terwijl die ze later hebben uitgenodigd. Ik snap dat gewoon niet goed. Waar ligt dat dan aan?
Denk dat je gewoon moet zeggen "kom volgend weekend eten" ipv "zullen we een keer afspreken " Een keer afspreken loopt hier ook altijd op niks uit...
Dat heb ik ook gedaan de laatste keer, maar toen konden ze niet Ze zouden nog doorgeven wanneer ze wel kunnen. En heel eerlijk, ik heb dan ook geen zin om er steeds achteraan te gaan.
Ja, de echtgenoten van mijn vriendinnen zijn ook vrienden van mijn man. We spreken dus regelmatig samen af en zijn zelfs dit jaar in de zomer bij mijn beste vriendin langs geweest toen we op vakantie waren (allebei in Turkije). Dat had niet gegaan als mijn man haar man helemaal niet zou mogen.
Nee, wij hebben echt onze eigen vrienden. De mannen van mijn vriendinnen hebben verder niks met elkaar en ik heb niks met de vrienden van mijn man. Wij vinden dat zo eigenlijk heel fijn. Thuis zijn we er voor elkaar en als we met vrienden afspreken hebben we ook echt een avondje voor onszelf.
Wij hebben bijna alleen gemeenschappelijke vrienden. We gaan dus heel vaak samen op stap. Zijn er geen vrienden van je man die je ook leuk vind? Of diens vriendin? Het is toch niet omdat het van oorsprong zijn vrienden zijn, dat jij er niet bij kan horen - en omgekeerd?
Ja ik heb zelf ook mijn eigen vriendinnen en heb het ook echt nodig om daar apart mee af te spreken. Is toch anders dan met z'n allen. Maar het lijkt me zo gezellig om eens mensen te eten te krijgen of een avondje op visite met wijntjes en hapjes...
Ja die hebben we wel, maar 1 stel daarvan heb ik het steeds over. Waar wij dus steeds achter de afspraken aan moeten en dat voelt niet goed. Het moet wel van 2 kanten komen.
Heel leuk!!! Dat hebben wij ook met 1 stel, maar deze wonen te ver weg om zo even op visite te gaan. Normaal geen probleem, maar allebei nog jonge kinderen en dan wordt het toch wat lastiger soms.
De mannen van mijn vriendinnen kunnen ook overweg met mijn man. Vaak doen we gezamenlijke dingen maar ook komen mijn vriendinnen alleen langs zonder hun man. Mijn man gaat bijna nooit alleen weg met zijn vrienden, daar is hij te druk voor met zijn werk.
Wij hebben beide: ik heb mijn eigen vriendinnen maar één van mijn vriendinnen heeft met de beste vriend van mijn man dus zitten we ook samen in die vriendengroep. Verjaardagen en feestjes hebben we dus wel regelmatig samen maar eigenlijk gaan we alsnog vaak om en om op stap (maar dat is oppas technisch haha) Wel af en toe dubbeldates als in: komen jullie eten. Maar dat is inderdaad altijd heel gedoe met plannen en geen vaste prik.(een van beide stellen heeft dan oppas nodig of alles meesjouwen etc) Maar het gebeurd. Overigens kan mijn man ook goed overweg met de man van mijn beste vriendin dus we gaan ook wel eens weekendjes weg of op vakantie. Of even langs op zondag.
Wij bijna alleen maar gezamenlijk, maar spreken ook vaak genoeg apart met ze af. Dus mijn man doet weleens wat met eem goede vriendin van mij (ja echt!) en andersom. Heel gezellig altijd 😊
Ja, ik heb veel vrienden die zijn vrienden werden en andersom. Scheelt dat iedereen in dezelfde stad woont. Vaak kon mijn vriend het goed vinden met mijn vriendinnen en hun vriend en dan gingen we over en weer bij elkaar eten. Nu zoveel jaar later is het een grote groep vrienden geworden. Hoe gaat dat op verjaardagen? Kun jij het dan met zijn vrienden en hij met jouw vrienden vinden? Organiseer anders eens een etentje of ga op zondagmiddag wandelen in het bos met vrienden, zo leer je elkaar goed kennen.
Mijn beste vriendin is overigens ook een hele goede vriendin van mijn vriend geworden en twee vrienden van hem zijn weer hele goede vrienden van mij geworden. Vrouw-man gaat dus gewoon door elkaar. Moet wel zeggen dat we ze nu niet zo vaak zien, maar als de kleine ouder wordt, komt dat wel weer.
Wij hebben veel stellen waarmee we leuke dingen doen. Maar vaak waren dat wel van oorsprong vrienden van mijn man of vriendinnen van mij. Je ontdekt dan door de jaren heen dat het ook heel goed klikt met de partners erbij. Wij moeten onszelf soms echt dwingen om ook nog met zijn 2en dingen te doen, omdat je al heel gauw bij een borrel na een fles wijn roept "he, waarom gaan jullie niet mee naar Londen?" Of dat vrienden zeggen dat ze een weekje naar de zon gaan en ons weer uitnodigen. We gaan bijv volgende week naar Bilderberg klein zwitserland en dat zouden we echt met zijn 2-en doen. Puntje bij paaltje komt er op vrijdag toch een stel ook een nachtje slapen om met zijn 4en daar uit eten te gaan. Tja, het is ook zo gezellig met zijn 4-en
Klinkt gezellig hoor. Op verjaardagen komen niet veel vrienden, wel dat stel waar ik het over had en meestal nog 1 vriendin van mij. Voor de rest familie. Ik doe sinds een paar jaar mijn verjaardag nog apart voor vriendinnen en sommige nemen dan hun vriend mee. Daar kan mijn man het goed mee vinden, maar dat ook alleen op die avond
Nee ik heb echt mijn eigen vrienden en mijn man ook! Ik vind het heerlijk! Soms komen vrienden wel langs hoor en is het ook super gezellig. Maar ik zie ze wel echt als mijn man of mijn eigen vrienden.