Vriendlief belde net, hij is boodschappen doen en op het parkeerterrein heeft er iemand tegen de auto gezeten, flink stuk van de voorbumper. Degene is doorgereden:x Maar... er is daar nog een klein winkeltje en die vrouw stond toevallig buiten, ze heeft het zien gebeuren en het kenteken genoteerd. Net even contact met de politie gehad, hij kan dinsdag aangifte doen. Die vrouw van de week maar even een bosje bloemen brengen denk.
Wat superfijn dat er een getuige bij was! Oef, ik zou ook erg pissed off zijn als ik jullie was. Hopelijk kan het snel geregeld worden.
mijn vriend heeft dit ook een keer gehad... auto tegen de zijne aangereden.... de schuldige was nergens te bekennen, maar er lag wel een briefje tussen de ruitenwissers van een getuige, die had het kenteken opgeschreven.. mijn vriend aangifte gedaan, maar de schuldige bleef ontkennen dat hij het was... enja zonder verdere bewijzen kan je dan niets doen.. ik hoop dat de schuldige bij jou wel bekend...
jeetje wat balen! Asociaal zeg, sommige mensen... en gelukkig zijn er ook nog steeds hele lieve mensen . Hopen dat je het volgende week geregeld krijgt!
ja het was een belg, en dat hebben we al eens eerder aan de hand gehad, toen kwam er 1 ineens uit een parkeervak zetten toen wij langsreden (is al jaren geleden) maar die deed ook ontzettend moeilijk, gelukkig reed er 2 auto's achter on een politiewagen Misschien weet 1 van de belgische dames of de verzekering dat extra moeilijk doet ofzo als het in NL gebeurt???
Grrrrrr ik kan daar zo boos om worden! Hoe aso is het zeg, doorrijden na schade te hebben gemaakt aan andermans eigendom :x:x Super dat die vrouw het heeft gezien en ook zo alert is geweest om het kenteken op de schrijven. Maar wat ik nou zo vreemd vind is het volgende: sinds wanneer is het normaal geworden dat je een afspraak moet maken om aangifte te kunnen doen bij de politie???? :x
ja met die aangifte dat is volgens mij al een tijd zo. Maar ze zullen toch wel verschil maken in aangiftes??? Voor belangrijkheid ofzo?
Nou wat super lief van die vrouw zeg. 2 jaar geleden reed ik naar mijn ouders. Er stond een auto heel assiociaal gepakeert, half op de weg. Ik heb toen perongelijk zijn spiegel eraf gereden. Ik ben toen wel netjes gestopt en heb een briefje achter zijn ruitenwisser gedaan met mijn telefoonnummer erop. Half uur later ging de telefoon. Ik vertelde mijn verhaal. Nou die jongen zei dat het zijn eigen schuld was, en dat hij zijn auto maar even vlug gepakeerd had. Hij zei dat hij de koste zelf opzich nam. Hij had mijn ook nog een grote bos bloemen gestuurd, want hij zei tegen mijn tegenwoordig zijn de mensen niet meer zo beleefd. Nou ik dus wel. Ik vindt het zo aso om dan maar gewoon door te rijden.
Wat lief dat je beloont wordt voor het er af rijden van een spiegel Wel aardig dat hij de schuld op zich nam omdat hij zo beroerd geparkeerd stond
Als je eeen rechtsbijstand verzekering hebt kun je die inschakelen om het te verhalen met een verklaring van de getuige. Anders weet niet of ze nog bestaan ben al zolang uit de verzekeringen weg heb je het waarborgfonds nog. Maar nogmaals weet niet of deze nog bestaan en zoja wat hun eisen tegenwoordig zijn. Heb vroeger bij een verzekeraar gewerkt en behandelde daar schade's. Succes!!!
ik heb dat eens gehad op de camping in duitsland was een vent met zijn caravan langs de auto geschaafd ook doorgereden gelukkig konden doordat die man net had uitgechecked en aan de hand van getuigen achterhalen wie het geweest was die vent werkte nb nog voor de ANWB ook....kwam campings keuren voor in de gids hij zat nu op een andere camping ik heb aangifte gedaan bij duitse politie en die nemen fahrerflugt heel hoog op....... politie belde hem op andere camping en zei dat hij NU naar het buro kon komen want anders kwamen ze hem wel eens even halen op de camping met de nodige gevolgen van dien oeii die waren echttttt streng daar mag politie hier wat van leren vind ik heb normaal niet zo'n hoge pet op van duitse politie maar deze manier van optreden was echt TOP!! heb me auto op zijn kosten kunnen laten maken!!!
Zo heb ik het laatst ook gedaan. Ik liet de deur van de auto per ongeluk te ver openvallen en het waaide behoorlijk dus hij knalde best hard tegen de auto naast mij. Er zat een klein deukje in de deur van die andere auto. Ik een foto gemaakt met mijn telefoon, terug bij de bakker naar binnen of dat een voor hun bekende auto was en ook nog even bij de bank gevraagd. Bij geen van beide succes dus ik een briefje met uitleg en telefoonnummer onder de ruitenwisser gedaan.... Nooit meer wat van gehoord... Ik vind het persoonlijk wel netjes om een briefje achter te laten. Als die ander daar dan niks mee doet, is het niet meer mijn probleem...
Wat een mazzel zeg dat er een getuige was, en vriendelijk dat ze op je vriend gewacht heeft. Echt aso om dan door te rijden.
ik heb een keer bij het achteruit rijden met mijn uitlaten de kentekenplaaat van e auto achter me geraakt, kenteken was omgeknikt een stukje. Toch een briefje achtergelaten want ik heb er immers tegenaan gezeten. Werd ik gebeld, die man helemaal blij maar hetw as een leasewagen dus hij had het stukje maar omgebogen weer en je zag er niets meer van , maar hij heeft wel 80 keer gezegd dat ie het fijn vond dat er nog zulke mensen bestonden enzo Vond ik toch wel erg leuk om te horen en gaf me een goed gevoel
Ik snap dat nooit he.. daar zijn we toch tegenwoordig voor verzekerd? waarom zou je dan moeilijk doen en doorrijden :S briefje maken zal wel teveel moeite zijn