net een topic geplaatst bij zwanger worden (eigenlijk verkeerd maar ja). Ik voelde me niet zo lekker, en dacht laat ik eens een testje doen, om eea uit te sluiten.... test was nl goed tot maart 2010 Ik heb tot 7,5 mnd bv gegeven en ben nog niet ongesteld geweest. We hebben met condooms gesext, maar dus ook wel eens zonder, blijkt uit de volgende test; Geen idee wanneer dat was Maar nu het volgende...hoe lang ben ik zwanger? Ik zal toch moeten wachten tot dinsdag het belletje naar de vk. Spannend.... December is zo'n rottige verjaardagsmaand (errug dat ik het zeg, sorry) helemaal in spanning hier en er komt steeds een glimlach op m'n gezicht (blijdschap en verbazing)
Hahah kan me heel goed indenken dat je dolgelukkig bent... wel lastig dat je nu niet weet hoelang je zwanger bent... Dadelijk ben je al tegen de 3 maanden ben je meteen de spannende periode voorbij... geniet ze meis Catheleine
Gefeliciteerd meid!! Wat een knaltest joh Spannend, wie weet hoe ver je al bent! Ik kan de VK ook pas dinsdag bellen....
Gefeliciteerd! Wat een verrassing! Ja, als je nu wist wanneer je zonder condoom hebt gevreeen, en je telt daar dan twee weken bij op, dan zou je ongeveer kunnen weten hoe ver je bent! In ieder geval een knal test, dus vast voorbij de 5 weken!
Ik zou mijn nieuwsgierigheid denk ik niet kunnen bedwingen en in jouw geval zsm ergens een clearblue zw test (met indicator hoelang je zwanger bent) halen, lastig zo met de paasdagen, ik weet niet of er winkels open zijn bij jou in de buurt? Spannend zeg! Wilde je wel nog voor een derde gaan of is dat ook een verrassing zeg maar? Leuk hoor! Succes!
Gefeliciteerd!!! Ik zeg, rijd langs een paar benzinepompen om te kijken of ze clearblue testen verkopen.... daar staat dan bij hoeveel weken je zwanger bent!
ja, het was in de planning, maar niet zo snel eigenlijk (over een jaartje ofzo) Maar ik dacht....ben nog niet ongesteld geweest (tussen 1e en 2e duurde het ook 10 mnd). Had ook geen tekenen (afscheiding e.d.) Het zal wel goed gaan zonder condoom...zo zie je maar....1x is genoeg Ik ga morgen even naar de apotheek in het ziekenhuis om een cb digitaal te halen en dinsdag gelijk de vk bellen.... Misschien mag ik snel een echo om de termijn te bepalen....spannend! (ik ga maar uit van 4 wk)
Gefeliciteerd! Wat een verrassing he. Bij ons ligt nu boven in zijn wiegje ook het 6 weken oude bewijs dat 1x onveilig genoeg kan zijn... (overigens ook onze derde!) Wat een mazzel he? Tenminste zo voelde ik het eigenlijk wel, omdat er ook zoveel mensen zijn bij wie het verre van makkelijk gaat, en dan zo gemakkelijk zwanger kunnen worden is toch echt geweldig? Geniet ervan!
@mamasu; ik dacht dat ik niet zo vruchtbaar was.... zwanger van de 1e duurde 15 mnd (onregelmatige cyclus 30-90 dagen), zwanger van de 2e in ronde 3 (10 mnd niet ongi na bevalling, na 3x raak ) En dan nu nummer 3. Helaas in het zh geen goede cb-test te halen. Wel gelijk foliumzuur gekocht. Morgen direct de vk bellen en hoop deze week nog een echo, maar weet niet hoe happig ze zijn daarop..... Ik heb echt werkelijk GEEN IDEE wanneer we onveilig hebben gevreeen. In die 10 mnd 1x onveilig en tadaa....het cadeautje zit in m'n buik. @ Mika en Mamasu: Beide gefeliciteerd!!!!
Meis van harte gefeliciteerd met je zwangerschap, echt super joh! Hopelijk is het snel dinsdag en krijg je snel een echo, zodat je weet hoe lang je zwanger bent!